dr Barbara Stawska

Implantolog

Dzisiaj założone korony pełnoceramiczne, pełna góra, same korony perfekto, założone bezproblemowo i bezboleśnie. Polecam Gabinet Dental Art. Efekt piękny..

Wyposażenie kliniki, wiedza, umiejetnosci i podejscie do pacjenta na najwyzszym poziomie. Wg mnie najlepsza klinika stomatologiczna w Szczecinie.

polecam gabinet P. Barbary. Przyjechalismy z dalekiej polnocy aby wyleczyc zeby + zrobic u mnie protetyke, korony i wyszlo rewelacyjnie, pozdrowienia z norwegii ode mnie oraz zony i dzieci.

Polecam zabieg wybielania zębów - wczoraj zdecydowałam się na ten zabieg i efekty zdumiewające, nie wierzyłam że można o tyle odcieni wybielić swoje zęby. Dziękuję.

leczenie w gabinecie u pani Basia to czysta przyjemnosc. Wypelnienie 3 kanalowego zeba wykonane bezbolesnie.

Witam. Bardzo polecam leczenie W klinice Dental Art u Pani Barbary Stawskiej. Jeszcze zeden stomaotlog nie poswiecil mi tyle czasu co Pani Barbara. Profesjonalnie i skutecznie a do tego tanio