polecam gabinet P. Barbary. Przyjechalismy z dalekiej polnocy aby wyleczyc zeby + zrobic u mnie protetyke, korony i wyszlo rewelacyjnie, pozdrowienia z norwegii ode mnie oraz zony i dzieci.

Polecam zabieg wybielania zębów - wczoraj zdecydowałam się na ten zabieg i efekty zdumiewające, nie wierzyłam że można o tyle odcieni wybielić swoje zęby. Dziękuję.

leczenie w gabinecie u pani Basia to czysta przyjemnosc. Wypelnienie 3 kanalowego zeba wykonane bezbolesnie.

Witam. Bardzo polecam leczenie W klinice Dental Art u Pani Barbary Stawskiej. Jeszcze zeden stomaotlog nie poswiecil mi tyle czasu co Pani Barbara. Profesjonalnie i skutecznie a do tego tanio

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin