www.gabinetpsychoterapi.pl
Nazywam się Barbara Struzikowska. Jestem doświadczoną psycholog kliniczną, psychoterapeutą,
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 ...

www.gabinetpsychoterapi.pl
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 roku kierunek-psychologia kliniczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Pracowałam 20 lat w Poradni Psychologicznej
w Krakowie, w Ośrodku Leczenia Uzależnień-
Przystanek Trzeżwość oraz w Prywatnej Klinice
Leczenia Zaburzeń Osobowości i Leczenia Uzależnień.
Pracowałam...

Witam, Pani Barbara rzetelna z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym pomogła mi przejść przez ciężki okres gdy się dowiedziałam że mój syn choruje na autyzm to były ciężkie dla mnie dni ja myślałam ze po prostu to ja źle wychowuje syna że na dużo mu pozwalam a tu się okazuję że autyzm to bardzo trudna choroba polegająca na tym że dziecko reaguje bardzo często agresją na inne dzieci i na nowo poznane osoby ale dzięki Pani Barbarze mogłam więcej się dowiedzieć na temat autyzmu co pozwoliło trochę inaczej spojrzeć na świat mojego Tomka, już nie wspomnę że inni lekarze faszerowali go psychotropami a Pani Barbara poleciła terapię u niej w gabinecie na Olszańskiej pomogło to mojemu synowi stał się mniej agresywny i chętniej bawi się z dziećmi w grupie tak jak i mi. dość że ma duże doświadczenie zawodowe to koszt terapii nie jest wysoki. Polecam jak najbardziej !!!

Witam Od wielu lat meczylem sie nerwicą strasznie mi to utrudnialo codzienne zycie a juz nie wspomne o jakims zwiazku partnerskim o tym to moglem pomarzyc juz myslalem ze do konca zycia zostane sam chodzilem po psychlogach psychiatrach na zajecia w grupie dla ludzi z problemami az wkoncu trafilem do Pani Barbary ktorej dzieki niej walcze z nerwicą pozbalem tez wspaniała kobiete zycia ktora mnie wspiera i dazy do tego abym regularnie chodzil na terapie ! Pani Barbaro bardzo dziekuje nie wiedzialem ze zycie jest takiw piękne . z calego ...

Witam
Od wielu lat meczylem sie nerwicą strasznie mi to utrudnialo codzienne zycie a juz nie wspomne o jakims zwiazku partnerskim o tym to moglem pomarzyc juz myslalem ze do konca zycia zostane sam chodzilem po psychlogach psychiatrach na zajecia w grupie dla ludzi z problemami az wkoncu trafilem do Pani Barbary ktorej dzieki niej walcze z nerwicą pozbalem tez wspaniała kobiete zycia ktora mnie wspiera i dazy do tego abym regularnie chodzil na terapie ! Pani Barbaro bardzo dziekuje nie wiedzialem ze zycie jest takiw piękne . z calego serca polecam gabinet psychoterapii na ul. Olszanskiej w krakowie ! Lekarz z sercem i rozumiem podejscie do pacjenta z duzym doswiadczeniem nie musialem za duzo mowic juz po 10 min mgr wiedziala z czym nam problem i bardzo profesjonalnie sie podjela terapi . pozdrawiam Adam P.

Witam. Wypowiem się w imieniu całej naszej rodziny, która na swoich barkach zniosła najróżniejsze ciężkie problemy, a tak naprawdę wstać z kolan pomogła nam Pani Struzikowska. Zacząwszy od małej wiary naszego dziecka w samego siebie, przez uzależnienie mojego męża od alkoholu, a skończywszy na mnie, gdzie dopadła mnie kompilacja zaburzeń: depresyjnych, lękowych, małżeńskich, nerwicowych. To wszystko - jej pomoc naszej rodzinie - wiele dla mnie znaczy i nie żałuję ani złotówki wydanej na tą psycholog-psychoterapeutę. Wiedza ogromna. Pełen profesjonalizm. Spokój. Zrozumienie. Doradztwo. Brak pospieszania. Dialog. Przystępna cena. EFEKTY! To jest to, co nas interesowało. Mamy z Panią psycholog stały kontakt. Zdecydowanie polecam każdemu.

Witam serdecznie. Chcę ta drogą wyrazić opinie o pani psycholog Barbarze Struzikowskiej. Mieszkam w Krakowie. Borykałam się z depresją , prawie rozpadem związku oraz wychowawczymi problemami z synem, nastolatkiem. Chcąc ratować związek-poszłam z mężem na terapię małżeńską do poleconej mi przez znajomą -psycholog, psychoterapeutypani barbary Struzikowskiej.. Byłam wątpiąca gdyż raz trafiłam na niekompetentnego psycholog. Okazało się że pani psycholog jest wspaniałym człowiekiem. Doświadczona, empatyczna,Pomogły sesje terapeutyczne. Dałam radę depresji. W małżeństwie dobrze. Z synem zaczełam sobie radzić . Wskazówki pani psycholog były super profesjonalne.Jest też terapeutą uzależnień -dałam radę uzależnieniu ...

Mieszkam w Krakowie. Borykałam się z depresją , prawie rozpadem związku oraz wychowawczymi problemami z synem, nastolatkiem. Chcąc ratować związek-poszłam z mężem na terapię małżeńską do poleconej mi przez znajomą -psycholog, psychoterapeutypani barbary Struzikowskiej.. Byłam wątpiąca gdyż raz trafiłam na niekompetentnego psycholog. Okazało się że pani psycholog jest wspaniałym człowiekiem. Doświadczona, empatyczna,Pomogły sesje terapeutyczne. Dałam radę depresji. W małżeństwie dobrze. Z synem zaczełam sobie radzić . Wskazówki pani psycholog były super profesjonalne.Jest też terapeutą uzależnień -dałam radę uzależnieniu od papierosów. POLECAM MAJA.

Panią psycholog bardzo polecam. Pomogła w terapii mojego małżeństwa. Korzystaliśmy z terapii wraz z żoną. Mamy małe dziecko a sami wpadliśmy w kryzys. Jest doświadczoną psycholog, terapeutą i terapeutą uzależnień. Wiem że prowadzi też terapie dzieci i młodzieży. Doświadczona, konkretna, dobrze tłumaczy, lubi pacjenta, uprzejma. Godna polecenia.Wdzięczny pacjent tak dziękuje wraz z żoną. Janek

Witam. Bardzo dobry i skuteczny psycholog dziecięcy . doswiadczony w pelni angażuje sie w terapie moja corka z czysta przyjemnością i usmiechem na twarzy chodI do Pani Barbaryna terapie . jak najbardziej polecam . znajoma poleciła mi pania Barbare wiec ja roqbiez polece Ja odova potrzebujacym sie wygadac i miec wsparcie !!!

Witam.

Witam. Chcę polecić, bo sama wiem co to za trud znalezienie dobrego specjalisty-panią psycholog z Krakowa Barbarę Struzikowską. To była długa i skuteczna terapia indywidualna, zakończona zadowoleniem z terapii i efektem powrotu do dobrego funkcjonowania. Terapia depresji i nerwicy. Zaburzenia odżywiania. Oceniam panią psycholog na 5 pod względem profesjonalizmu, tłumaczenia, zrozumienia z mojej strony przyczyn choroby. Jest osobą godną zaufania , poświęca wystarczającą ilość czasu,, empatyczna. Polecam w terapii indywidualnej. Ewa L.

Z czystym sumieniem polecam osobom szukającym dobrego specjalisty, psychologa, psychoterapeuty w Krakowie-Barbarę Struzikowską. Cierpiałam wiele lat na depresje i nerwice/ społeczną, lękową. Dzięki poleceniu znajomej trafiłam do Pani psycholog. mam do niej -teraz po zakończonej terapii- pełne zaufanie do kompetencji , jest godna polecenia, skuteczna , ma kompleksowe podejście do pacjenta, .Dobrze tłumaczy leczenie, poświęca sporo czasu, wnikliwie-dla pacjenta. Jest bardzo doświadczona. Magdalena K.

Magdalena K.

Serdecznie witam. Jeśli ktoś szuka doświadczonego psychologa w Krakowie polecam mgr Barbarę Struzikowską. Jest psychologiem bardzo doświadczonym, empatycznym, profesjonalnym. W przypadku leczenia nerwicy i depresji zgłosiłam się do pani Basi na konsultacje. Potem podjęłam terapię zakończoną po kilku miesiącach sukcesem. Moja siostra skorzystała u pani psycholog z terapii małżeńskiej . Również sukces. Polecam. Doświadczenie 20 letnie jako psycholog jest bezcenne. POLECAM -EWA BAK

Witam. Pani psycholog jest osobą godną polecenia. Specjalistka w swoim zawodzie. Rzetelna i skuteczna. Pomogła w pozbyciu się nerwicy i depresji. A męczyłam się z tym wiele lat. Polecono mi panią psycholog. Nie żałuję. Bardzo dobra psycholog w Krakowie. Maria

Maria

Wciąż poszukujesz "Psycholog kliniczny Kraków"?

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny "Klucz do wnętrza" Jerzy Korzewski
ul. Wrzesińska 10