mgr Barbara Struzikowskamgr Barbara Struzikowska - zdjęcie profilowe

mgr Barbara Struzikowska

Psycholog kliniczny

www.gabinetpsychoterapi.pl
Nazywam się Barbara Struzikowska. Jestem doświadczoną psycholog kliniczną, psychoterapeutą,
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 ...

www.gabinetpsychoterapi.pl
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 roku kierunek-psychologia kliniczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Pracowałam 20 lat w Poradni Psychologicznej
w Krakowie, w Ośrodku Leczenia Uzależnień-
Przystanek Trzeżwość oraz w Prywatnej Klinice
Leczenia Zaburzeń Osobowości i Leczenia Uzależnień.
Pracowałam z Ośrodku Leczenia Autyzmu i Zespołu Aspergera-"Pozytywka".
Obecnie prowadzę Specjalistyczną Prywatną Praktykę Psychoterapeutyczno-Psychologiczną w Krakowie
przy ul. Olszańskiej.
Zajmuję się diagnozą, terapią osób dorosłych , dzieci
i młodzieży. Prowadzę konsultacje dla osób indywidualnych oraz par i rodzin. Wydawanie opinii np. dla sądów.

Witam. Chciałam przedstawić poszukującym dobrego, bardzo dobrego psychologa w Krakowie mgr Barbarę Struzikowską. Wspaniała, doświadczona, z ogromem wiedzy skutecznej i empatią do pacjenta. Leczyłam od roku nerwicę, depresje, objaw natręctw. Pomimo pomocy farmakologicznej skorzystałam z poleconej psycholog mgr Barbary Struzikowskiej. Bardzo polecam, wspaniały terapeuta. Same wysokie oceny. Anna

Do pani doktor przybyłam z problemami syna – nastolatka, z którym nie potrafiłam znaleźć wspólnego języka i który nie radził sobie wewnętrznie sam ze sobą. Pani doktor wprowadziła na wizytach terapię dziecka, podczas których próobowała mu pomóc zrozumieć problemy i wlasne myśli bez potrzeby zamykania się na świat i odczuwania wszystkiego jakby było atakiem na jego osobę. Z kazdą wizytą syn sam nie mógł się doczekać spotkania i rozmów z panią doktor. Rozmowy prowadzone taktowanie, ale z dostosowaniem się do „klimatu” jaki preferuje i utrzymuje nastolatek. Skupianie się na szerszym zakresie problemu a nie tylko na jednym aspekcie i zamykaniu się na nim. Pani doktor pomaga odbudować synowi pewność siebie, nazywac emocje, podnosić samoocenę. Terapia prowadzona na 6 z plusem. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i syna, ponieważ robi pani kawal dobrej roboty. Dziękujemy.

Ze szczerego serca polecam każdemu potrzebującemu współpracę z psycholog Barbarą Struzikowską, która posiada bardzo bogaty bagaż doświadczenia i z zaangażowaniem się nim dzieli z potrzebującym rad i wskazania alternatywnych rozwiązań. W naszym przypadku potrzebna była terapia pary i wreszcie okazała się ona udana, przynosząca korzyści, czego nie możemy powiedzieć o poprzednich specjalistach, którzy próbowali nam „pomóc”. 5-letni związek, który chylił się ku upadkowi stanął na nogi i dostał skrzydeł. Na terapie chodziliśmy dokładnie 10 miesięcy, tam analizowaliśmy wszelkie aspekty naszych odczuć, myśli, zachowań, uczyliśmy się drogi kompromisów oraz rozmyślań nad motywami kierującymi drugą stronę w danym działaniu. Co więcej – zaskoczeniem było dla nas to, jak bardzo pani psycholog jest oddana swojej pracy. Niejednokrotnie potrzebowałam pilnej wizyty w sytuacji kryzysowej, a Pani Struzikowska stawała na wysokości zadania i służyła swoim czasem nawet w niedzielę czy święta, za co jestem bardzo wdzięczna, tak samo jak i za punktualność, bo to oznacza, iż szanuje czas pacjenta. To dawało mi poczucie bezpieczeństwa, wsparcia, swego rodzaju więzi, a w trakcie rozmów o problemach życiowych taka więź jest niezwykle istotna.
Panią psycholog odebraliśmy i wciąż odbieramy jako osobę empatyczną, otwartą. Można z nią porozmawiać jak równy z równym, bez krępacji czy poczucia bycia gorszym, chorym, co było dla nas strzałem w 10-tkę, ponieważ mąż z początku niezbyt chciał się uzewnętrzniać. Spotkania są przyjazne, pomimo poruszania ciężkich tematów. Pani psycholog sprawnie posługuje się wszelkimi terminami naukowymi, które to zawsze potrafi wytłumaczyć w jasny sposób i poprzeć konkretnymi przykładami. Z czasem, po 10-ciu miesiącach wiemy, że wybraliśmy dobrego psychoterapeutę i już od ponad roku spokojnie żyjemy, ciesząc się sobą. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze swojego wyboru dokonanego na podstawie komentarzy na portalach branżowych o pani Struzikowskiej, a z autopsji możemy polecić panią psycholog jako doświadczonego oraz profesjonalnego specjalistę, posiadającego wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną w prowadzeniu terapii rodzinnej, a także leczeniu problemów małżeńskich, nerwicy i lekkiej depresji. Dziękujemy.

Witam. Chciałabym się podzielić moimi uwagami dotyczącymi terapii u krakowskiej Psycholog mgr Barbary Struzikowskiej. Korzystałam z jej profesjonalnej i długoterminowej psychoterapii około kilkunastu miesięcy które były dla mnie niezwykle traumatyczne z racji diagnozy choroby nowotworowej oraz rozwodu. Rozpadł się w 2018 roku mój świat. Zostałam sama z chorobą, bezdzietnością , samotnością i gigant depresją. Przyłączyła się i nerwica i bezsenność. Korzystałam z farmakologi . Bóg pozwolił że siostra moja przed laty z doskonałym skutkiem korzystała u pani Barbary z terapii małżeńskiej. Ta terapia zakończona została sukcesem.Postanowiłam skorzystać z terapii indywidualnej u pani psycholog. dzięki profesjonalizmowi, empatii,kompetencji bardzo wysokich i uprzejmości przeszłam tą długą i ciężką psychoterapię-dziś mogę nazwać z sukcesem. Pani psycholog jest osobowością silną, wzmacnia pacjenta, dodaje siłę w walce o siebie.Mnie niesamowicie dużo pomogła. Kilkukrotnie-gdy nie miałam po prostu kasy aterapii nie można było przewać-bezinteresownie.doskonały fachowiec w Krakowie, poświęcający czas pacjentowi bezgranicznie. Dobry i doświadczony fachowiec. Dziś jestem mocna psychicznie-dzięki terapii, mam dobrą, samoocenę, wiare w siebie. Tego między innymi dostałam na terapii. POLECAM i dziękuję za spotkanie jej w moim krytycznym momencie życie. Wiem że dam radę iswiat się dla mnie przewartościował. Dziękuję pani Psycholog Barbarze struzikowskiej.

Witam.Tą drogą pragnę wraz z rodziną podziękować psycholog Barbarze Struzikowskiej za bardzo skuteczną , profesjonalną pomoc naszej rodzinie w trybie terapii poznawczo behawioralnej. Terapia dotyczyła rodziny, terapia rodzinna. Długa, ciężka ale pozwoliła nam przepracować nasze problemy psychologiczne. Zle funkcjonowaliśmy jako małżeństwo, to nałożyło się na rodzinę . Bardzo profesjonalny psycholog w Krakowie. Polecam.

Wspaniały psycholog z bardzo dobrym podejściem do pacjenta kompetentna i na właściwym miejscu! Chodzę z ojcem na terapię uzależnień od roku czasu i widzę postępy jeśli chodzi o nadużywanie alkoholu. Probowalm już wszystkiego zaszycie ojca to nawet to przepil i do póki nie znalazłam Pani Barbary tracilam jaka kolwiek nadzieję że uda mi się ojcu pomoc. Polecam jak najbardziej.

Polecam jak najbardziej.

Bardzo dobry psycholog i psychoterapeuta w Krakowie . Dzięki temu że mi polecono panią psycholog oraz zapoznałam się z ipiniami w necie -skorzystałam z terapii indywidualnej.Ma kompleksowe podejście, kompetentna , z kompleksowym podejściem. leczyłam nerwicę wegetatywną. to była długa i trudna psychoterapia. ale innym polecam bardzo.bardzo dobry i doświadcony psycholog.Iga.

Chcę polecić panią Barbarę Struzikowską. Polecam jako bardzo dobrego skutecznego psycholog, psychoterapeutę w terapii indywidualnej i rodzinnej. Jest też bardzo dobrym, doświadczonym psychologiem dziecięcym.Ja uzyskała doskonałą pomoc. Ma kompleksowe podejście, wiedzę , doświadczenie i skuteczność.Magda

Bardzo dobry psycholog z doświadczeniem i ogromną wiedzą pomogła nam w terapii małżeńskiej, znajomej pomogła terapią depresji. Polecono nam, my polecamy innym, net opinie potwierdza. Specjalistka wysokiej klasy w zawodzie psychologa w Krakowie.A

Polecam bardzo sensowną ,z dużą wiedzą , ludzką psycholog w terapii pary. Skutecznie pomaga. Polecono mi panią Struzikowską. Sprawdziłem opinie. Są trafne. Dobry fachowiec, psycholog, psychoterapeuta w Krakowie.