lekarz Barbara Suzanowicz

1,2

Pani Doktor na 10 dniowe ostre zapalenie zatok zaproponowała irigasin oraz Otrivin. Powiedziałam, że nie mogę i nie chcę tych środków brać, bo potrzebuję leku, to poinformowała mnie,że wg WHO są to najlepsze środki do leczenia Zapalenia zatok. Serio ? 🤦‍♀️Zarozumiała i kompletnie nie słucha co pacjent mówi.

Więcej czasu poświęca rozmowie. Ogląd trwa kilka sekund. Diagnoza nie zrozumiała, leczenie prawie bez rezultatu, żadnych zaleconych badań

niestety opinia podobna jak wyżej.... tyle lat nauki , specjalizacji , pracy w zawodzie. I taka pańszczyzna....Smutne .

Nie, nie, nie! Pierwszy i ostatni raz. Po wizycie u Pani Doktor wiem dokładnie tyle samo, czyli nic. Badanie trwało minutę. Oszczędność w słowach level hard. Podejście do małego pacjenta - żadne. Fakt, że Pani Doktor była mało sympatyczna, bez krzty nawet udawanego zainteresowania, mogłaby zrekompensować chociaż swoją kompetencją. Niestety i ja i Pani Doktor zmarnowałyśmy tylko swój czas, ale pacjent chociaż odhaczony.

W zyciu nie spotkalam sie z tak zlym lekarzem. Stanowczo odradzam wizyte u tej pani. Zawod chyba zdobyla dzieki koneksjom, bo powolania to ona nie ma za grosz. Kazda moja wizyta konczyla sie koniecznoscia wizyty u innego lekarza w celu diagnozy, poniewaz pani wyznaje zasade 'nic pani nie dolega... Nie widze wskazan, zeby kierowac na badania', pomimo wypisu z oddzialu ratunkowego i zalecen tamtych lekarzy na wypisie! Skandal!