lekarz Barbara Świąder-Wiśniewska

Pani doktor poświęca czas aby zrozumieć problem i kieruje na kompleksowe badania w przypadku przewlekającej się diagnozy.

Także mogę jedynie potwierdzić poprzednią osobę, że pani dr BARBARA ŚWIĄDER WIŚNIEWSKA jest mało kompetentnym lekarzem. Do pacjentów odnosi się przedmiotowo a brak wiedzy zawsze wspiera

Kompetencje niewystarczajace a pani doktor traktowała mnie bardziej przedmiotowo a nie jak człowieka! Niestety niczego się nie ddowiedziałam, ale to przypadłość polskich lekarzy. Ogólnie niestety nie otrzymałam pomocy od tej lekarki a daleka droga nie ma się nijak do krótkiego mało dokładnego badania. Nie polecam tego lekarza