lekarz Barbara Szumilewicz-Landowska

Psychiatra

Bardzo polecam. Poprzednia lekarka była oschła, nastawiona tylko na wystawienie recepty. Pani Szumilewicz jest ciepła i potrafi wytłumaczyć co dzieje się w mojej głowie. Wiele razy dzwoniłam z płaczem i poświęcała mi czas.

Korzystam z porad Pani Szumilewicz od dłuższego czasu. Borykałam się z depresją i zaburzeniami lękowymi. Wiele jej zwdzięczam, jest nie tylko bardzo kompetentnym lekarzem, ale też życzliwym człowiekiem z ogromnym wyczuciem, szacunkiem dla pacjenta, znakomitym podejściem psychologicznym

Leczę się u Pani Doktór w placówce publicznej.Nie jest to mój pierwszy lekarz - kiedyś leczyłam się u Dr Bonikowskigo ( porażka ) natomiast Panią Dr Szumilewicz-Landowską jestem oczarowana.Wyprowadziła mnie z depresji po śmierci mojej mamy przy okazji diagnozując inną dolegliwość.Przez trzy lata nie odczułam najmniejszego dyskonfortu w gabinecie Pani Doktór.Maximum poświęconego czesu ,zawsze wszystko dokładnie wytłumaczone - nikiedy jak przysłowiowy Abel krowie ( potrzebowałam takiej łopatologii )Żałuję , że nie można przyznać 10 punktów. W S P A N I A Ł Y C Z Ł O W I E K .

Polecam!Bardzo dobry lekarz. Każdy kto ma w domu osobę z chorobą maniakalno-depresyjną wie co to znaczy gdy lekarz potrafi przywrócić pacjenta do normy. Wiele razy pomogła mamie gdy stan zdrowia się pogarszał.Nie chciałabym żadnego innego specjalisty.

Wczoraj mialam przyjemnosc odwiedzic doktor Szumilewicz-Landowską w Orłowie. Jest to NORMALNY człowiek, ktory traktuje pacjenta absolutnie NORMALNIE, bez sensacji, bez obciazania, bez straszenia, za to bardzo ciepło, z usmiechem, otwarcie. dr Landowska poswiecila mi 50 minut, wizyta nie byla na odwal, jak robi to czesto wielu felczerów. To lekarz z powolania, a przy tym człowiek z wielkim sercem, a takze- co bardzo istotne z poczuciem humoru. Polecam gorąco, mimo ze na termin czeka sie dlugo, to NAPRAWDĘ WARTO czekac!! Polecam z calego serca!

Wczoraj mialam przyjemnosc odwiedzic doktor Szumilewicz-Landowską w Orłowie.

Przykro mi to mówić ale zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani. Czytając pozytywne opinie o niej postanowiłem skorzystać z jej usług, niestety zakończyło się to dla mnie nie dobrze. Pani udaje że nie ma czasu i chce cię "zbyć" mówiąc że inni czekają. Gdy dzwonisz do niej odkłada słuchawkę mówić żegnam. Myślę że w trójmieście są o wiele lepsi psychiatrzy. Nie mówię że innym nie pomogła, bo na pewno tak, ale mi nie, nigdy już do niej nie zawitam, dlatego odradzam wizyty u niej po swoich doświadczeniach.

Polecam Panią Dr z czystym sumieniem odrazu trafiła z lekami i od momentu wizyty czuję się super. Dość długo borykałam się z nerwicą lękowa o której nie wiedzialam że ją mam, a bardzo dokuczała mi w codziennym życiu. Nerwy niestety potrafią rozregulować cały organizm do takiego stopnia że człowiek zaczyna weyszukiwać u siebie najgorszych chorób a naprawdę często wystarczy udać się do dobrego specjalisty i on pomoże prawie odrazu. Z czystym sumieniem polecam Panią dr jest lekarzem z powołania i bardzo dziękuję za pomoc.

Dr Szumilewicz jest świetnym lekarzem i cudownym czlowiekiem. Mimo,iż wiele osób pisze,iż dr zbywa ich brakiem czasu, to mnie nieraz przyjęła poza godzinami pracy (w przychodni). Dokadnie wytłumaczyła mi, na czym polega moja choroba. Nieraz gdy przychodziłam do niej z płaczem, tuliła mnie i pocieszała. Jest najlepszym psychiatrą,jakiego znam.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Mam 31 lat i dotąd nie trafiłam na tak dobrego i życzliwego lekarza niezależnie od specjalizacji.Szumilewicz-Landowska poświęciła mi 45 minut do 1 godziny na wizytę, co u starej lekarki trwało przeważnie 10 minut.Wypytała mnie o wszystko co trzeba, no chyba prawie wszystko.Nie buduje bariery lekarz-pacjent.Poprzednia lekarka przepisała po prostu leki.Szumilewicz na opisane przeze mnie objawy postawiła diagnozę do obserwacji i potwierdzenia.Nie zbagatelizowała tego co się ze mną działo.Poprzednia lekarka może i wiedziała co mi jest, lecz nic na mój opis choroby nie powiedziała mimo dociekań.

Byłam na pierwszej wizycie i...jestem bardzo zadowolona:)Bardzo miła i przystępna osoba. Wcześniejsi lekarze nastawieni tylko na recepty:( Pani dr Szumilewicz tchnęła we mnie nadzieję, że wyzdrowieję (mam depresję)dopasowała mi leki tak abym nie utyła...także myśli o wielu aspektach życia pacjenta. ZDECYDOWANIE POLECAM PANIĄ DOKTOR WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM POMOCY!