lekarz Barbara Szumilewicz-Landowska

Psychiatra

Wczoraj mialam przyjemnosc odwiedzic doktor Szumilewicz-Landowską w Orłowie. Jest to NORMALNY człowiek, ktory traktuje pacjenta absolutnie NORMALNIE, bez sensacji, bez obciazania, bez straszenia, za to bardzo ciepło, z usmiechem, otwarcie. dr Landowska poswiecila mi 50 minut, wizyta nie byla na odwal, jak robi to czesto wielu felczerów. To lekarz z powolania, a przy tym człowiek z wielkim sercem, a takze- co bardzo istotne z poczuciem humoru. Polecam gorąco, mimo ze na termin czeka sie dlugo, to NAPRAWDĘ WARTO czekac!! Polecam z calego serca!

Wczoraj mialam przyjemnosc odwiedzic doktor Szumilewicz-Landowską w Orłowie.

Leczę się u Pani Doktór w placówce publicznej.Nie jest to mój pierwszy lekarz - kiedyś leczyłam się u Dr Bonikowskigo ( porażka ) natomiast Panią Dr Szumilewicz-Landowską jestem oczarowana.Wyprowadziła mnie z depresji po śmierci mojej mamy przy okazji diagnozując inną dolegliwość.Przez trzy lata nie odczułam najmniejszego dyskonfortu w gabinecie Pani Doktór.Maximum poświęconego czesu ,zawsze wszystko dokładnie wytłumaczone - nikiedy jak przysłowiowy Abel krowie ( potrzebowałam takiej łopatologii )Żałuję , że nie można przyznać 10 punktów. W S P A N I A Ł Y C Z Ł O W I E K .

Ja napiszę krótko... DZIĘKUJĘ Pani Doktor! Znów czuję,że żyję..

Ja napiszę krótko... DZIĘKUJĘ Pani Doktor! Znów czuję,że żyję..

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek z bardzo profesjonalnym podejściem do problemu i niezwykle ciepłym stosunkiem do człowieka. Bardzo mało jest dziś takich lekarzy, lekarzy, którym zależy naprawde na dobru pacjenta. To najlepszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Bardzo wiele zawdzięczam Pani Doktor i gorąco polecam wszystkim, którzy szukają specjalisty, któremu można zufać i na którego kompetencjach można polegać.

to najlepszy lekarz jakiego znam Poleciłam kilku znajomym i wszyscy podzielają moje zdanie.

to najlepszy lekarz jakiego znam
Poleciłam kilku znajomym i wszyscy podzielają moje zdanie.

Naprawdę lekarz z powołania. Polecam !!! Nigdy wcześniej nie spotkałam tak fantastycznej lekarki niezaleznie o specjalności lekarzy jakich spotykałam. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dobrze tłumaczy. Jest empatyczna.

Polecam Panią Dr z czystym sumieniem odrazu trafiła z lekami i od momentu wizyty czuję się super. Dość długo borykałam się z nerwicą lękowa o której nie wiedzialam że ją mam, a bardzo dokuczała mi w codziennym życiu. Nerwy niestety potrafią rozregulować cały organizm do takiego stopnia że człowiek zaczyna weyszukiwać u siebie najgorszych chorób a naprawdę często wystarczy udać się do dobrego specjalisty i on pomoże prawie odrazu. Z czystym sumieniem polecam Panią dr jest lekarzem z powołania i bardzo dziękuję za pomoc.

Po rozwodzie i odejściu męża wpadłam w depresję, dr Szumilewicz- Landowska bardzo mi pomogła. Jest doskonałą specjalistką każda wizyta trwała godzinę a Pani dr potrafiła słuchać mnie i nie tylko zapisać leki ale również wytłumaczyć mi na czym polega depresja a jednocześnie podnieść na duchu, po wizycie wychodziłam pewniejsza siebie i radośniejsza. Dr Szumilewicz to człowiek wielkiego formatu, nie stwarza barier lekarz-pacjent jest bardzo otwarta wobec pacjenta i życzliwa. Polecam szczerze wszystkim osobom szukającym pomocy lekarskiej w tej dziedzinie wizytę u Pani Dr. Szumilewicz. Mariola.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Mam 31 lat i dotąd nie trafiłam na tak dobrego i życzliwego lekarza niezależnie od specjalizacji.Szumilewicz-Landowska poświęciła mi 45 minut do 1 godziny na wizytę, co u starej lekarki trwało przeważnie 10 minut.Wypytała mnie o wszystko co trzeba, no chyba prawie wszystko.Nie buduje bariery lekarz-pacjent.Poprzednia lekarka przepisała po prostu leki.Szumilewicz na opisane przeze mnie objawy postawiła diagnozę do obserwacji i potwierdzenia.Nie zbagatelizowała tego co się ze mną działo.Poprzednia lekarka może i wiedziała co mi jest, lecz nic na mój opis choroby nie powiedziała mimo dociekań.

Wspaniała specjalistka - lekarz jakim okazała się Pani Szumilewicz-Landowska to człowiek wyrozumiały,z dobrym podejściem do pacjenta,nie budująca bariery,kontaktowa,serdeczna,z poczuciem humoru /tego również oczekiwałam/. Podczas wizyty poświęca maximum uwagi i czasu jaki jest w danym momencie mnie pacjentce potrzebny.Tłumaczy wszystko jak Abel krowie i Bogu dzięki,gdyż niektóre terminy medyczne są mi tak samo obce jak galaktyki lub język chiński.