lekarz Barbara Szumilewicz-Landowska

Psychiatra

Po rozwodzie i odejściu męża wpadłam w depresję, dr Szumilewicz- Landowska bardzo mi pomogła. Jest doskonałą specjalistką każda wizyta trwała godzinę a Pani dr potrafiła słuchać mnie i nie tylko zapisać leki ale również wytłumaczyć mi na czym polega depresja a jednocześnie podnieść na duchu, po wizycie wychodziłam pewniejsza siebie i radośniejsza. Dr Szumilewicz to człowiek wielkiego formatu, nie stwarza barier lekarz-pacjent jest bardzo otwarta wobec pacjenta i życzliwa. Polecam szczerze wszystkim osobom szukającym pomocy lekarskiej w tej dziedzinie wizytę u Pani Dr. Szumilewicz. Mariola.

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek z bardzo profesjonalnym podejściem do problemu i niezwykle ciepłym stosunkiem do człowieka. Bardzo mało jest dziś takich lekarzy, lekarzy, którym zależy naprawde na dobru pacjenta. To najlepszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Bardzo wiele zawdzięczam Pani Doktor i gorąco polecam wszystkim, którzy szukają specjalisty, któremu można zufać i na którego kompetencjach można polegać.

Byłam u niej kolka razy. Fajna babka. Tylko szkoda, że nie uprzedza o skutkach ubocznych leków które przepisuje. Byłam zadowolona z niej dopóki poważnie nie zachorowałam. Samymi lekami się nie rozwiąże problemu a ona niestety tak robi. Daje leki i cieszy się, że jest dobrze. Tylko co z tego, że na jedno pomagają a z drugiej strony szkodzą.

Byłem 2 razy. Pani dr w ogóle nie interesuje to, co chcesz powiedzieć. Przychodzisz tylko po receptę, choć niby siedzisz tam godzinę. Raz nawet zapytałem o interakcję leku z innymi lekami - Pani dr pokazała mi encyklopedię, w której sam miałem sobie sprawdzić. Jakiś czas temu skończyły mi się leki, Pani dr była wtedy na urlopie. Po urlopie skontaktowałem się z nią, po czym usłyszałem, że nie ma dla mnie czasu przez najbliższe 2 tygodnie, mimo, że w tym czasie przyjmowała np. w Gdańsku. Żenada.

Żenada.

Wspaniała specjalistka - lekarz jakim okazała się Pani Szumilewicz-Landowska to człowiek wyrozumiały,z dobrym podejściem do pacjenta,nie budująca bariery,kontaktowa,serdeczna,z poczuciem humoru /tego również oczekiwałam/. Podczas wizyty poświęca maximum uwagi i czasu jaki jest w danym momencie mnie pacjentce potrzebny.Tłumaczy wszystko jak Abel krowie i Bogu dzięki,gdyż niektóre terminy medyczne są mi tak samo obce jak galaktyki lub język chiński.

Naprawdę lekarz z powołania. Polecam !!! Nigdy wcześniej nie spotkałam tak fantastycznej lekarki niezaleznie o specjalności lekarzy jakich spotykałam. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dobrze tłumaczy. Jest empatyczna.

Ja napiszę krótko... DZIĘKUJĘ Pani Doktor! Znów czuję,że żyję..

Ja napiszę krótko... DZIĘKUJĘ Pani Doktor! Znów czuję,że żyję..

Cierpię na nerwicę lękową i depresję. Wcześniej chodziłem do kilku innych lekarzy (którzy kasowali nieźle)i którzy nie potrafili mnie zdiagnozować. U doktor Szumilewicz od razu dostałem leki (trafione w 10), dzięki czemu mogłem normalnie funkcjonować teraz będę zaczynać terapię. Naprawdę polecam każdemu kto szuka fachowej pomocy.

to najlepszy lekarz jakiego znam Poleciłam kilku znajomym i wszyscy podzielają moje zdanie.

to najlepszy lekarz jakiego znam
Poleciłam kilku znajomym i wszyscy podzielają moje zdanie.

Pani doktor wyciagnęła mnie z poważnej nerwicy lękowej...Przez wiele lat korzystam z jej usług...Nie ma lepszego specjalisty w tej dziedzinie.