Barbara Szwed-Białożyt

Neurolog

2,7
2,7

Nie polecam, moja noga więcej tam nie postanie. Bardzo protekcjonalny ton i zachowanie, brak podejścia do dziecka, a przede wszystkim do rodzica. Na pewno pani doktor jest osobą kompetentną i fachowcem, natomiast przydałyby się dwa zdania tłumaczenia pacjentowi-laikowi. A komentowanie (luźna interpretacja) i rozważanie ewentualnego niedorozwoju intelektualnego u dziecka W JEGO OBECNOŚCI (dziecko jest intelientne) które doprowadza je do rozstroju nerwowego uważam za haniebne.

Pani doktor wymaga okazania dowody szczepienia na Covid lub negatywnego testu. Mam wątpliwości czy ma o tego prawo, wykonując usługi medyczne. W rozmowie bardzo niemiła. Nie polecam.

Najlepszy lekarz ...cierpliwy,spokojny,klarownie tłumaczy.Lekarz który stawia świetne diagnozy.Polecam.

Po wejsciu do gabinetu zapytalem jaki jest koszt.Pani ktora przeprowadzala badanie powiedziala ze 100zl.Po kilku dniach udalem sie po odbiór wynikow.Pani Barbara wszystko ladnie wytłumaczyła i kazala zaplacic kolejne 100zl.To jest jakis dramat zeby ludzi w taki sposob naciagac na pieniadze.Oczywiscie nie zaplacilem.NIe polecam!!!

Nie polecam tej pani .Chciałem umówić się na wizytę z córką 7 letnią na badanie EEG głowy ponieważ podejrzewamy u córki pewne zaburzenia.W rozmowie telefonicznej ta Pani poinformowała mnie że nas nie przyjmie ponieważ jesteśmy nie zaszczepieni na Covid 19.Takie zachowanie jest niegodne lekarza i musi się tą Pani zastanowić nad tym co mówi.Puki co nie ma w Polsce obowiązków szczepień. A jak sama chce to może się 20 dawkami szczepic. Absolutnie nie polecam.Zwykły lekarz A już ludzi segreguje

Jestem zadowolona, podejście do mojego synka znakomite. Wszystko bardzo miło i serdecznie, dziecko w trakcie leczenia. Polecam,