Barbara Tyrna

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Bardzo dobra i bardzo profesjonalna. Ma super podejście do pacjentów. A co najważniejsze podjęła się zabiegu, którego inni dentyści nie chcieli się podjąć: bo ciężki, trzeba mieć wprawę i długo będzie trwać. Doktor Tyrna jako jedyna nie bała się trudnego i czasochłonnego zabiegu. Podjęła się zadani i wykonała je bardzo dobrze. Dzięki stosowaniu się do zaleceń Pani doktor twarz w ogóle mi nie spuchła. I NIE BOLAŁO.

Bardzo kompetentna i z fantastycznym podejściem do pacjenta Pani stomatolog. Osoba profesjonalna i niezwykle cierpliwa. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Bardzo fajna, miła lekarka, świetna profesjonalistka. Owszem...respekt budzi i to duży, ale to dzięki takiemu lekarzowi można przestać bać się dentysty, a nawet polubić ten typ lekarza i to nawet, jak trzeba zęba rwać. Ma duże, fantastyczne wręcz doświadczenie. Czasami jest poważna, a czasem tryska wręcz z niej prawdziwa diablica z niesamowitym poczuciem humoru, za co ją lubię.

Dziś przeszłam u Pani doktor dość skomplikowane usuwanie korzenia zęba. Męczyłam się ze strachu tydzień czasu,mam dentofobię, mdleję wręcz na widok wszystkich tych narzędzi dentystycznych. Po zabiegu stwierdziłam,że to była moja najmniej bolesna wizyta u stomatologa. Pani doktor uspokoiła mnie całkowicie, samo usunięcie nastąpiło zupełnie BEZBOLEŚNIE!!! Bardzo kompetentna i profesjonalna lekarka!!! Teraz wiem, że moj stres był zupełnie niepotrzebny:) polecam z całego serca, napisałam to ja chyba największa panikara we wszchświecie:):):)

po wizycie u tej kobiety rok leczyłem sie ze strachu przed dentystą... NIGDY WIĘCEJ -teraz wiem ,ze mozna niedrogo z kulturą i na poziomie-no i przede wszystkim bez koszmarnego bólu!

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Bielsko-Biała"?

Próchnika 1

Bielsko -Biała, ul. Żywiecka 204
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała
Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

Marek Niemiec