Barbara Urban

Stomatolog, Ortodonta

2,9
2,6

Jestem bardzo niezadowolony z leczenia ortodontycznego u tej Pani. Po ponad 2 latach noszenia aparatu stałego i leczenia zgryzu otwartego (Pani doktor nie chciała usuwać ósemek) wada wróciła. W tym momencie muszę usunąć wszystkie ósemki i ponownie założyć aparat... Wizyty postrzegam jako stratę czasu i przede wszystkim pieniędzy.

Chciwość i 0 kompetencji . Z jednej wady Pani dr Urban wprowadziła mnie w kolejną bardzo duża i bardzo kosztowna. Nikomu nie polecam

Brak słów ... To był mój błąd , zdecydowanie nie polecam

Brak słów ...
To był mój błąd , zdecydowanie nie polecam

nie polecam,miałam nie mieć usuwanych zębów , usunięto mi 4 zdrowe . od roku słyszę śpiewkę tym że na następnej wizycie będę mieć odlew i na kolejnej zdjęcie po czym muszę płacić 100 praktycznie za nic,strasznie naciąga na pieniądze gdzie i tak ma mnóstwo klientów. ma 0 sumienie

jestem zadowolony z leczenia polecam,od poczatku wszystko wiedziałem na temat mego leczenia i w trakcie tylko się to potwierdziło ,niedługo konczę juz noszenie aparatu i jak narazie nie mam zastrzeżeń

Pragnę zauważyć iż oprócz pani dr jest tam wspaniały personel, który tworzy całą atmosferę, w poczekalni panie z uśmiechem wszystko wytłumaczą, wyjaśnią, mają anielską cierpliwość zarówno do dzieci jak i starszych.

Bardzo miła i kompetentna osoba!:-)Lubię jej indywidualne podejście do pacjenta, prostym językiem tłumaczy, jaka jest wada itp. Poleciłem ją znajomym i nie żałuję!

A ja jestem zadowolona, w porównaniu z innymi ortodontami jest przyjemna atmosfera, koszty nie są zbyt wygórowane, wytłumaczono mi na czym polega wada, czułam ze jestem pod opieka fachowca :)

WIzyta bardzo oficjalna , brak indywidualnego podejścia do klienta.Rozumiem że lekarz popada w rutynę lecz ja jako klient mam jeden zgryz i oczekuję że będzie mnie traktował jak jednostkę nie jak kolejną rzemieślniczą pracę ,a tak to wyględa u Pani dr. Typowe rzemiosło i akord

UWAGA PEŁEN SUBIEKTYWIZM: zdjęłam aparat pare miesięcy temu. Ogólnie mam to czego chcialam czyli proste zęby. Warto podkreślić to ze w zaden sposob mi ich nie zniszczyli. To były plusy. Minusem jest to ze ten gabinet to istna FABRYKA. Urban zakłąda nam aparat i zdejmuje. Bardzo często zamiast niej zajmują się tobą stażysci/praktykanci.