lekarz Barbara Wacowska-Olesik

Wenerolog, Dermatolog

2,2
2,1

Bardzo polecam Panią doktor, ciepłe podejscie do pacjenta i ogromna empatia. Mila atmosfera w gabinecie. Konkretna i kompetentna Pani doktor. Polecam serdecznie.

NIE POLECAM! To jak potraktowała mnie tutaj ta pani jest niewyobrażalne. W życiu nie widziłam tak nieprofesjonalnego zachowania. Lekarka nakrzyczała na mnie, powiedziała że nie da się że mną współpracować i zarzuciła że kłamię. Sarkastycznie odpowiadała na moje pytania i była bezczelna wobec mnie i moich uwag na temat leczenia. Oczywiście jak powiedziała mi wprost pani doktor - inni mają gorzej, ja nie mam prawa do płaczu. Jak sama przyznała nigdy nie miała trądziku, więc nigdy nie będzie potrafiła zrozumieć bólu jakim jest brak poprawy po 4 letnim leczeniu. Patrzyła na mnie z wyższością oraz wyśmiewała mojego kosmetologa, który więcej zadziałał przez miesiąc niż pani przez pół roku. MASAKRA!!

Zdecydowanie odradzam, w życiu nie byłam u bardziej nie miłej lekarki. Jedyną radę jaką usłyszałam było "zawsze można pójść do lepszego dermatologa" i tak też zrobię, bo gorszego już chyba nie ma

Porażka, porażka, porażka u tak beznadziejnej dermatolog jeszcze nie byłam. Kłótliwa,bezczelna patrząca na ludzi spode łba, najgorszemu wrogowi bym jej nie poleciła. Zdecydowanie nie polecam.

Ta Pani jest najbardziej nieprzyjemną osobą z którą miałem do czynienia. W CAŁYM MOIM ZYCIU. Żenada, parska coś pod kinolem i wywija oczami jakby za kare ludzi leczyła. Stanowczo odradzam każdemu, szkoda nerwów.

Pani doktor, przepisała bardzo drogie leki, które g*wno pomogły. Włączając dziecku sterydy jednak powinno się wiedzieć co się robi... Poszłam do niej z polecenia-osoba polecająca ją chodziła tam z trądzkiem-i na tym to może pani doktor się zna, ale żeby dermatolog nie rozpoznał innej choroby skórnej (z bardzo charakterystycznymi objawami) no to sorry... Inna Pani dermatolog kiedy zobaczyła córkę zapytała dlaczego pani Wacowska-Olesik jej nie leczyła, a jedynie łagodziła objawy maśćmi, za które daliśmy fortunę. Bardzo niekompetentna...strata czasu i pieniędzy...a przede wszystkim zdrowia mojego dziecka!

Witam byłam wczoraj 27.04.2018 u pani doktor z 4 miesięcznym dzieckiem które ma problem ze skórą myślałam że jeśli jest się lekarzem zajmującym dobrze zawodem zna się na rzeczy i pomoże a jednak lekarstwa okazały się bardzo drogie i 5 recept przypominam że to jest małe dziecko w dodatku lekarstwa wykupiłam chce podać w domu dziecku i okazuje się ze nie wolno stosować u dzieci poniżej 2 roku brawo pani doktor dziękuję za pomoc tylko strata pieniędzy i czasu nie warto

Polecam Panią doktor. Walczyłam z trądzikiem przez kilka lat z nadzieją, że zioła, profilaktyka pomoże, a było tylko gorzej. Wybrałam się do Pani doktor i dostałam leki, które od razu mi pomogły, trafione w punkt (albo i więcej brzydkich punktów). Pani doktor wyjaśniła mi krok po kroku jak postępować i dostałam kartkę z dokładnymi objaśnieniami działania poszczególnych leków. Dzisiaj cieszę się zdrową skórą bez zmian trądzikowych. Z wdzięcznością - polecam!

Jestem niezadowolona z wizyty chociaż leki (drogie!) przepisane przez Panią doktor pomogły na jakiś czas. Podczas wizyty w gabinecie siedząc na krześle po drugiej stronie biurka już wiedziała co przepisać. Nie podeszła, nie obejrzała zmian skórnych, nawet się nie pofatygowała żeby wyjaśnić, co tak naprawdę mam, tylko przepisała preparaty, które pomagają na większość takich zmian. Pewnie to dlatego, że byłam na NFZ. I mogę stwierdzić, że ta Pani to na pewno nie jest lekarzem z powołania.

Nieprzyjemna, niekompetentna kobieta. Jestem właśnie po trzeciej i ostatniej wizycie. Lekarka zachowała się okropnie. Była niemiła i do tego nic nie poradziła. Tej Pani podziękuję...