lekarz Barbara Wegrzyn

Wspaniały lekarz z powołania. Od ponad 20 lat lekarz moich dzieci i nas rodziców. Cenimy ja bardzo za trafne diagnozy i profesjonalną opiekę nad pacjentem.

Mam do pani doktor Węgrzyn pełne zaufanie, zawsze znajdzie czas, nigdy nie odeśle. Nigdy nie zawiodła, profesjonalna, rzetelna, uaktualnia wiedzę i praktykę. Cudowna kobieta, przemiła dla dzieci.

Absolutnie najlepsza! Cudny człowiek i świetny lekarz! Zawsze pomocna, serdeczna, nigdy nas nie zawiodła!

moje dzieci należą do tej przychodni od 10 lat lecz męczy mnie to ciągłe spóznianie się pani dr.,przesunięcia godziny wizyty nawet o godzinę .Siedzenie z małym ,chorym,gorączkującym dzieckiem godzine w ciasnej poczekalni to męczarnia,dlatego z wielką przyjemnoscia przeniosłam sie do innej przychodni gdzie szanuje sie małego pacjenta.

Zdecydowanie polecam Panią dr. Nigdy nie odmówiła przyjęcia moich dzieci (gdy nie były zarejestrowane). Zawsze z uśmiechem do nich podchodzi, wyrozumiałością i bardzo skrupulatnie tłumaczy rodzicom, co dzieje się z dzieckiem i co należy robić.

bardzo dobry lekarz polecam sama chodze z dziecmi od 17 lat

bardzo dobry lekarz polecam sama chodze z dziecmi od 17 lat