lekarz Barbara Wencka

Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Jest lekarzem bardzo uprzejmym, posiadającą dużą wiedzę. Co ważne dla pacjentek jest też bardzo delikatna, cierpliwa i tłumaczy wszystko, nie zostawia pacjentki bez odpowiedzi. Ma podejście indywidualne, a nie 10 min wizyty i "następny proszę". Ja z całego serca polecam!

Gdyby konsultacja ginekologiczna mogła być przyjemnością samą w sobie, wizyta u Pani Doktor Wenckiej niewątpliwie by nią była. Lekarz kompetentny, delikatny, szanujący intymność pacjentki. Już samo to wystarczyłoby do pozytywnej oceny. Do tego jeszcze miła atmosfera. Czy można chcieć czegoś więcej?