Barbara Więcko

Laryngolog

Pani Doktor to osoba o złotym sercu. Wiele razy pomogła mnie, mojej rodzinie i znajomym w dojściu di zdrowia. Mnie wyprowadziła z nawracających kłopotów z gardłem i słuchem. Mojemu synowi w ciagu kilku minut przywróciła sprawność szyi podczas kręczu. Jest bardzo pomysłowa i dociekliwa w poszukiwaniu źródła choroby. Nie wyobrażam sobie, gdyby jej w Augustowie nie było. Lekarze też mają prawo czasem być zmęczonymi i w nie najlepszym humorze, miejmy dla nich zrozumienie. Serdecznie polecam ten gabinet

Najgorszy lekarz jakiekolwiek spotkałam - nieuprzejma i opryskliwa, mimo wcześniejszego uprzedzenia, że będę z małym dzieckiem - była tym bardzo zdziwiona i powiedziała że "nic nie zrobi". Niby-badanie było wykonane bardzo niechętnie i w jego trakcie lekarka non stop mówiła, więc nie wiem jak córka miała na nie zareagować jak była rozproszona. Słowa "ona nie słyszy" rzucone w przestrzeń, jakby to było takie nic, mimo że mówiłam że córka reaguje na dźwięki. Jestem już umówiona do innego lekarza, tutaj straciłam tylko czas. Nigdy i nikomu nie polecam.

Pani doktor jest przede wszystkim skuteczna. Jako osoba uprzejma i niepazerna potrafi przyjąć prywatnie i nie wziąć za to pieniędzy. Jak iść do laryngologa to tylko do niej.

Rzadko korzystam z pomocy lekarskiej bo diagnozy i leczenie p.Wiecko jest zawsze trafne a rady jej jako lekarza medycyny naturalnej sa bardzo proste i skuteczne. Wczesniej, zanim p.doktor pojawila sie w moim miescie korzystalam z pomocy innych lekarzy, lecz nie bylam zadowolona.

Wciska ludziom homeopatie a jak nie chcą to się awanturuje. Ciekawe informacje o działaniu leków homeopatycznych http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/zagrozenia/new-age-homeopatia

Bardzo dobry lekarz. Pomogła mi nawet mimo braku ubezpieczenia. Bardzo miła i kompetentna osoba. Polecam

umawia się na wizyte i nie przyjmuje Wychodzi wczesniej z pracy Lekceważy pacjentów Arogancka

umawia się na wizyte i nie przyjmuje
Wychodzi wczesniej z pracy
Lekceważy pacjentów
Arogancka

Chętna do leczenia lekami homeopatycznymi lub leczenia telefonicznego - na zasadzie nie pomogło? to kup pan sobie jeszcze to i to i zobaczymy Proszę zadzwonić.

Homeopatia to placebo, lepiej i taniej kupić słodzik w sklepie spożywczym i podać go jako lek.

Skuteczna.Zaleca leki homeopatyczne.Po pierwszej wizycie załatwiony problem, który toczył się przez wiele lat