lekarz Barbara Wilczek

Neurolog

Zgłosiłam się do dr Wilczek z bólem barku. Pani doktor nie zlekceważyła mojego problemu, wykazała bardzo dobre podejście do pacjenta, pomogła lekami i zleciła rehabilitację. Jestem już po leczeniu i polecam panią Barbarę.

Pani doktor Barbara Wilczek wyleczyła mnie z dokuczających mi bóli głowy, które miałam po utracie pracy. Wizyty wspominam bardzo miło,zastosowane leczenie okazało się bardzo skuteczne. Pozdrawiam i polecam Panią doktor.

To byla moja pierwsza wizyta i nie ostatnia. Dziękuję pani dr za profesjonalną fachową pomoc. Już tak nie boli....Doktor jest bardzo mila i zyczliwa, szczegolowo wszystko wyjasnia. -Agata

Polecam. Lekarz bardzo dokładnie zbadał mnie, wszystko wyjaśnił i podał prawdopodobną przyczynę bólu. Lekarz kontaktowy, Szczerze polecam! Wszystko dokładnie wyjaśnione.

Dzięki za przyjęcie! Ze zwykłej przyzwoitości muszę napisać kilka słów od siebie bo o dobrych rzeczach pisze się tylko czasami. Moja znajoma - dobre dusza- poleciła mi panią Basię Wilczek z przychodni na Hirszfelda. Nie dość, że zostałem przyjęty po ludzku to sam pobyt w gabinecie sprawił że lepiej się poczułem i bolało nawet mniej :))). Pani doktor, dziękuję Pani uprzejmie za pomoc, jestem bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

WIDZĘ , ŻE DOKTOR WILCZEK JEST LUBIANA I WSZYSCY DOBRZE O NIEJ MÓWIĄ..........!! A JA SZUKAJĄC LEKARZA I PODEJMUJĄC DECYZJĘ KIERUJĘ SIĘ TRGO TYPU FORAMI. JAKOŚ WCZEŚNIEJ TU NIE TRAFIŁAM. POSTANOWIŁAM ZARYZYKOWAĆ I WYBRAĆ SIĘ DO PANI WILCZEK. MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE BYŁA TO DOBRE DECYZJA. WIZYTA BYŁA REWELACYJNA. DOKTOR WILCZEK JEST MIŁĄ ŻYCZLIWĄ OSOBĄ I ŚWITNYM NEUROLOGIEM. BARDZO GORĄCO POOLECAM..........!!

Ja chodzę do p. Wilczek od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona - chodzę z uwagi na to że przeszłam udar i potrzebuję stałej konsultacji z lekarzem i niezawodnego leczenia. Nie zdarzyło, żeby pani Wilczek w moim przypadku się pomyliła. A dobry i trafiony lekarz to spora oszczędność - czasu i pieniędzy.

PO PIERWSZEJ WIZYCIE U DR WILCZEK JESTEM MIŁO ZASKOCZONA ŻE W KOŃCU JAKIŚ LEKARZ WYSŁUCHAŁ MNIE TAK DOKŁADNIE (PRZED DR. WILCZEK BYŁAM U 2 INNYCH NEUROLOGÓW KTÓRZY TYLKO CHCIELI NACIĄGNĄĆ MNIE NA KASĘ). DOSTAŁAM SKIEROWANIE NA BADANIA I TERAZ PRZEDEMNĄ DALSZE LECZENIE. JAK DO TEJ PORY JESTEM ZADOWOLONA Z PODEJŚCIA INDYWIDUALNEGO DO MOJEGO PROBLEMU

Wspaniały lekarz, lekarz z powołania. Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat z uwagi na przewlekłe schorzenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Pani dr Wilczek jest wyjątkowa. Zawsze miła i cierpliwa, zawsze uśmiechnięta. Przyjmie każdego pacjenta, który źle się czuje. Super człowiek, świetny fachowiec.

U Pani doktor leczyla sie moja corka i ja. Podejscie bardzo dobre. Umiejetnosci bardzo wysokie, efekt bardzo dobry. Polecam

Wciąż poszukujesz "Neurolog Wrocław"?

Ostrowskiego 3 lok. 210

53-009 Wrocław
Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin