lekarz Barbara Willak

Pediatra

Moja córka ma 23lata.Tylko rodzice którym dziecko umiera na rękach rozumieją koszmar i bezgraniczną niemoc.P.Doktor pojawiła się w naszym życiu w trakcie poszukiwań pomocy w walce o zdrowie mojego dziecka..Jest cudownym lekarzem i człowiekiem.Pomogła nam przejść przez najtrudniejszy czas w życiu.Moja córka jest ogólnie zdrowa i cieszy się życiem.Wierzę,ze zawdzięczamy to właśnie P.Doktor i jej wiedzy.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.POLECAM WSZYSTKIM MAMOM KTÓRE DRŻĄ O SWOJE POCIECHY. Aurelia Urbańska

Aurelia Urbańska

Moja córka ma 23lata.Tylko rodzice którym dziecko umiera na rękach rozumieją koszmar i bezgraniczną niemoc.P.Doktor pojawiła się w naszym życiu w trakcie poszukiwań pomocy w walce o zdrowie mojego dziecka..Jest cudownym lekarzem i człowiekiem.Pomogła nam przejść przez najtrudniejszy czas w życiu.Moja córka jest ogólnie zdrowa i cieszy się życiem.Wierzę,ze zawdzięczamy to właśnie P.Doktor i jej wiedzy.POLECAM WSZYSTKIM MAMOM KTÓRE DRŻĄ O SWOJE POCIECHY. Aurelia Urbańska

Aurelia Urbańska

Dawno temu Pani dr pomogła wyleczyć moją corkę. Pozdrawiam i dziękuję Małgorzata Orłowska

Dawno temu Pani dr pomogła wyleczyć moją corkę.
Pozdrawiam i dziękuję
Małgorzata Orłowska

Wciąż poszukujesz "Pediatra Szczawno-Zdrój"?

Węglowa 3 /
Lądek-Zdrój

Broniewskiego 22
57-540 Lądek-Zdrój

gen. Wybickiego 8 (GBO-11)
57-340 Duszniki-Zdrój

Jedlina-Zdrój