Barbara Winkler-Spytkowska

Radiolog, Laryngolog

Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz, wie jak zająć się pacjentem, do tego bardzo miła ,sympatyczna, polecam wszystkim tego lekarza

Bardzo fachowe leczenie oraz podejście do pacjenta, człowiek czuję się tam dobrze a co za tym idzie samo leczenie nie jest stresujące. Dla mnie lekarz w sam raz !!

Nie wiem co bym zrobiła gdyby nie ta lekarka. Bardzo dziękuję ! Serdecznie polecam , ponieważ na prawde Pani doktor pomaga !!!

Znakomita specjalistka,wspaniały człowiek.Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i rodziną otaczającą chorego.Emanuje niezwykłym ciepłem-pozdrawiam Panią doktor-Teresa M.

Radioterapeuta Barbara Winkler-Spytkowska jest super fachowcem. Utrzymuje wspaniały kontakt z pacjentem. Leczenie u Pani dr to szczęście :-) Profesjonalista !!!

Przemiła lekarka, serdeczna, sama obecność PAni Barbary powoduje że pacjent czuje się bezpiecznie i zapomina o lęku. Dziękuję !! :) polecam Panią dr Winkler-Spytkowską !!

Takt, kultura, kompetencja. Atmosfera, którą Pani dr wytwarza, powoduje, że wszelkie dolegliwości stają się odległe. Tacy lekarze mają szansę w dzisiejszych czasach zdobywać pacjentów. Pozdrawiam !!!

Dobra diagnoza, dobre podejście do pacjenta, duża wiedza i w gratisie uprzejmość. Bardzo dobry specjalista.Polecam

Jeden z lepszych radioterapeutów we Wrocławiu na jakiego trafiłam. Doskonała lekarka a przy tym niezwykle ciepła osoba, wspierająca pacjentów. POLECAM WAM GORĄCO.

Profesjonalny i życzliwy radioterapeuta i człowiek . Byłem u dr Winkler-Spytkowskiej w CDM Medix we Wrocławiu i dzięki Niej zostałem zakwalifikowany do naświetlań. Panią doktor cechuje wielka empatia. Polecam!!