lek. dent. Barbara Wiśniewska

2,9
2,1
2,5
1,8

Byłam leczona u pani doktor jako nastolatka. Po kilku latach od ściągnięcia stałego aparatu zęby miałam krzywe, mimo regularnych wizyt i noszenia płytek retencyjnych i stosowania się do zaleceń pani doktor. W wieku 18 lat usłyszałam, że moja wada wynika z tego, że źle pracuję językiem (przez 7 lat ani razu nie zwróciła na to uwagi). Pani doktor nie zaleciła konsultacji u innych specjalistów. Po kilku latach dowiedziałam się, że mam wadę operacyjną i od początku było wiadomo, że leczenie samym aparatem tej wady nie wyleczy. Gdybym wtedy została prawidłowo prowadzona, może uniknęłabym tego, że obecnie muszę mieć przynajmniej jedną lub dwie operacje i ponownie nosić aparat ortodontyczny aby wyleczyć moją wadę. Zęby mam wypchnięte, aby ją tylko zamaskować, przez nadmierne stłoczenie regularnie jestem leczona u dentysty, mam recesję dziąseł. Pani doktor powinna się poważnie zastanowić nad przyjmowaniem pacjentów z wadami, których nie potrafi leczyć.

Nie polecam! Po 2 latach noszenia aparatu żeby sa złe wyleczone. Wypchane do przodu i krzywo spiłowane. Czeka mnie kolejne założenie aparatu i bardzo ciężka praca aby zeby jakoś wyglądały :)

Nie polecam tego gabinetu. Nie tylko że drogo, ale i podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Efekty pracy średnie. Córka pani stomatolog Ewa Lisewska równie średniej klasy dentystka.

Pani wyrwała mi do aparatu 2 zdrowe zęby, teraz czeka mnie kolejny aparat, kolejne koszty i wybór. 2 mosty albo 2 implanty. Koszt? 4000zł aparat, około 8tys wizyty i 10tys dwa implanty. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR!

leczyłam się dobre kilka lat (najpierw aparat ruchomy, później 2 łuki stały, 3 lata). podejście i osobowość pani doktor zdecydowanie na plus- jak ktoś lubi ludzi bez charakteru, przepraszających za to że żyją i wchodzących w tyłek pacjentowi to jego problem. pani doktor jest konkretna i sympatyczna gdy spotyka się z normalnym podejściem do leczenia drugiej strony. jeżeli jednak chodzi o moje zęby, to daję 3kę. zęby pokrzywiły się mimo noszenia retainera, zakładam ponownie aparat stały, u innego ortodonty- może taka uroda moich zębów, ale do tej pory koszty leczenia ...

jeżeli jednak chodzi o moje zęby, to daję 3kę. zęby pokrzywiły się mimo noszenia retainera, zakładam ponownie aparat stały, u innego ortodonty- może taka uroda moich zębów, ale do tej pory koszty leczenia przekroczyły już 10000zł i to trochę boli...

Ortodontka strasznie nieuprzejma, przemądrzała, chcąca na każdym kroku pokazać swoją wyższość będąc niemiłym dla pacjenta. Nie należy do najtańszych, co warto podkreślić. Zachęca promocjami, lecz same wizyty są drogie. Za niektóre płaciłem 150 zł i wzwyż. A tak to po 100 zł za pięciominutową wymianę gumek. Samo leczenie wykonuje poprawnie. Jak już ktoś wcześniej podkreślił. Nie polecam z powodu, że jest niesympatyczna, droga i w tej cenie jest wielu lepszych ortodontów w okolicach.

Nie należy do najtańszych, co warto podkreślić.
Samo leczenie wykonuje poprawnie.

Przemądrzała, odpychająca, lubi naciągać, aczkolwiek robotę wykonuje fachowo. Ze względów finansowych i komfortu psychicznego nie polecam.

Zdecydowanie NIE. Po trzech latach "leczenia" mojej córki efekt żałosny. Cudzysłów w słowie "leczenia" użyłem nie bez kozery.

Nieco nieprzyjemna, ale całkiem skuteczna w działaniu, a chyba o to chodzi. Polecam.

Niesympatyczna baba. Zatyka usta pacjentowi i nadaje. Mądrować to ona się potrafi. Despotyczna i protekcjonalna. Trafiłam do niej z polecenia i żałuję, że do tak niesympatycznej osoby. Nie polecam właśnie ze względu na charakter i podejście do pacjenta.