lekarz Barbara Wójcicka

2,9

Byłam pacjentką pani doktor jako dziecko. Swoim brakiem podejścia do człowieka spowodowała u mnie trwałą awersję do lekarzy. Nienawidzilam do niej chodzić. Bedąc już starszym dzieckiem prosiłam rodziców aby zapisywali mnie tak do lekarza żeby przypadkiem ona nie miała dyżuru i żeby przyjął mnie inny lekarz. Wizyty u niej trwały 30 sekund. Bez żadnej rozmowy z pacjentem postawienie diagnozy.

Moim zdaniem bardzo dobra Pani Doktor. Zgodzę sie z tym, ze bywa specyficzna , ale leczy dobrze. Uważam, ze ma duża wiedzę i doświadczenie. Wiele razy pomogła mi w trudnych sytuacjach(zwłaszcza z młodszym dzieckiem). Dzieki niej uniknęliśmy pobytu w szpitalu. W pełni ufam Pani doktor i zawsze stosuje sie do jej zaleceń. Zofia.

Zofia.

Miałem kontakt z tym lekarzem dwukrotnie i wystarczy aby potwierdzić w pełni negatywne komentarze. Pani lekarka (bo całe szczęście nie doktor, tego tytułu nie posiada) ma przerośniete ego do granic możliwości. Brak podejscia do małego pacjenta. Każda próba komunikacji z tą Panią traktowana jest jak obraza majestatu. Diagnozy stawiane są bardzo ostrożnie i nietrafnie. Dziecko mając zakażenie wirusowe zdiagnozowała jako dziecko z alergią pokarmową bez żadnych badań. Mam gorącą prośbe do rodziców. Izolujcie dzieci od tej pani lekarz, bo kiedyś to doprowadzi do tragedii, a wina i tak stanie po stronie życia, a nie lekarza.

Pani "doktor" była niemiła i opryskliwa. Kazała na siebie czekać bym potem usłyszała że ona mi nie pomoże . Chodziło mi tylko o przepisanie maści. Jednak chyba to było zbyt wymagające zadanie. Strata czasu i nerwów. Kompetencje p. doktor kończą się chyba na skończeniu studiów 20 lat temu. Niestety medycyna się rozwija za to p. doktor nie. Jestem zawiedziona bo w aptece pani farmaceutka udzieliła mi lepszych informacji i mi pomogła.

Witam, jestem mamą lekarka i jestem bardzo zadowolona z tego, że moje dzieci leczy Pani Doktor Wójcicka. Ma ogromne doświadczenie (a uwierzcie mi, że to jest bardzo ważne w medycynie) dodatkowo Pani doktor nie spoczęła na laurach lecz cały czas uczestniczy w konferencjach naukowych i posiada najnowszą wiedzę na temat chorób oraz zna aktualne standardy postępowania. Szczerze powiem, że dla mnie najważniejsze jest to, że trafnie stawia rozpoznanie i dobrze leczy a nie to czy da dziecku cukierka, naklejkę albo balonik. Poleciłam ją kilku moim koleżankom i one również są zadowolone.

Dawno nie miałam do czynienia z takim nieuprzejmym lekarzem. Nie ma nigdy czasu, jest opryskliwa i nie ma podejścia do dzieci ani nie potrafi rozmawiać z rodzicami. Jesteśmy tak zdegustowani kontaktem z Panią doktor, że brak słów.

Moim zdaniem bardzo dobra Pani Doktor. Leczyła mnie gdy byłam dzieckiem, a teraz leczy moje dzieci. Dla mnie najważniejsza jest kompetencja, wiedza i doświadczenie lekarza, a tego nie można odmówić Pani doktor. Gorąco polecam.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA TYM BARDZIEJ ŻE PANI DOKTOR NIE WYDAJE POCHOPNIE DECYZJI O SZCZEPIENIU SKRUPULATNIE SPRAWDZA STAN ZDROWIA ( CZEGO NIE ZROBIŁA WCZESNIEJSZA PANI DOKTOR PRZEZ CO MOJE DZIECKO JEST NIEPEŁNOSPRAWNE )

Pani Doktor jest absolutnie NAJLEPSZĄ lekarką na świecie. Leczyłam się u niej jako dziecko, a teraz leczę swojego synka. Jest także naszym lekarzem rodzinnym. Wiele moich znajomych też leczy u niej swoje dzieci i wszyscy są zadowoleni. Zawsze stawia trafną diagnozę. Mam do niej 100% zaufanie. To co dla mnie dodatkowo ważne to fakt, że ZAWSZE jest pod telefonem i ma dla pacjenta czas. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Jest rzeczowa i konkretna. Nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem skierowania na badania czy zwolnienia. GORĄCO POLECAM każdemu!

dobry diagnosta, ale w ogóle nie ma podejścia do dzieci, jest wręcz opryskliwa, rozbuchane ego pozwala na spóźnienia, odbieranie prywatnych rozmów itp. Nie przyjedzie na prywatne wizyty nawet do b. chorego dziecka,niegrzecznie komentuje takie prośby z inną lekarką.