dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska

Gastroenterolog, Internista

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

Sprawna reka i oko. guzki w tarczycy wykryte , polecenie dobrego specjalisty na zabieg. Jak sie okazalo w idealnym momencie zostalem zoperowany juz dziekuje za wykrycie w pore!

Lekarz przyjazny i dobrze leczy . Jestem zadowolony z pierwszej i niestety z powodu choroby nie ostatniej wizyty. Ale polecam!

No to ja z kolei mam pozytywne doświadczenie. Wizyta fakt faktem była rutynowa, ale trwała wydaje mi się co najmniej 15 minut. IMHO laska się starała, wymacała brzuch, pogadała o powiększonej wątrobie, coś o diecie, później USG, nawijała o organach (ale nie zakumałem większości). Generalnie wizyta wporzo, laska sprawia wrażenie kompetentnej no i na pewno mnie nie zlała. Najważniejsze to, że nic mi nie jest. =)

byłam u pani doktor pierwszy raz i zaskoczyło mnie to że poświęca pacjentowi, czyli mnie, tyle czasu-mimo, że na korytarzu czekała długa kolejka pacjentów.Poza tym cierpliwie tłumaczyła mi co i po co robi w trakcie badania i na czym będzie polegać leczenie.Traktowała mnie bardzo uprzejmie i ze zrozumieniem mimo że nie bardzo umiałam szybko przekazać wszystkie moje zdrowotne problemy.Widac było, że bardzo dobrze zna się na tym co robi. Wyszłam uspokojona i zadowolona dlatego każdemu ją polecam.

Pani doktor jest przemiłą osobą, doskonale podchodzi do pacjenta. Rzeczy jakie potrafi dostrzec w USG przechodzą wszelkie oczekiwania. Pani Doktor dziękuję... uratowała mi Pani życie.... Doświadczenie robi widać swoje. Maciek S. Wrocław

Pani doktor jest przemiłą osobą, doskonale podchodzi do pacjenta.
Doświadczenie robi widać swoje.
Maciek S. Wrocław

Jestem Bardzo zadowolona! Pani doktor rewelacyjnie mnie przebadala. Jest bardzo uprzejma i dokladna w tym co robi. Mistrzyni USG wykryla w USG zmiana na trzustce ktorej nikt nie dostrzegal z innych lekarzy u ktorych bylam a bylo ich sporo.... REWELACJA , DZIEKUJE PANI DOKTOR za FACHOWOSC!!

Pani doktor podeszla do mnie profesjonalnie .Zmagam sie z dolegliwosciami od 15 lat i wide ze Pani doktor chce mi pomoc czego nie moge powiedziec o innych lekarzach prywatnych.jest bardzo mila i rzeczowa i mysle ze mi pomoze.Krystyna z Kudowy