lekarz Barbara Zastawna

Laryngolog

2,6

Pani Barbara to laryngolog zdecydowanie najwyższych lotów. Godna polecenia i naprawdę w pełni poświęcona pracy kobieta. Bardzo miła, ciepła i empatyczna osoba. Serdecznie polecam, leczymy się u niej od zawsze i zawsze nam pomaga.

Beznadziejna lekarka, nie miła, arogancka i pretensjonalna. Bez podejścia. Zero zrozumienia byłam z dzieckiem i nigdy więcej nie pujde. Nieuprzejma, niekompetentna. Nikogo nie przyjmie w nagłych przypadkach!!! Nigdy więcej. NIE POLECAM. Omijać z daleka.

kąśliwa , żeby nie powiedzieć bardzo złośliwa

kąśliwa , żeby nie powiedzieć bardzo złośliwa

Moje dziecko leczyłam u dr Zastawnej z powodu przerośniętego migdałka trzeciego ,mały chrapał ,często chorował i brał tony antybiotyków .Pani doktor na początku leczenia objaśniła jaki mogą być konsekwencje takiego stanu,powiedziała że możemy spróbować uniknąć zabiegu ,ale gdy nie pomoże leczenie farmakologiczne należy migdałka usunąć.Systematycznie zgłaszaliśmy się do poradni,ponieważ już po pierwszych wizycie dziecko przestało chrapać i coraz mniej chorowało.Każda wizyta u pani doktor przebiegała w miłej atmosferze,zawsze serdeczna i uśmiechnięta.MOJE DZIECKO CHĘTNIE DO NIEJ PRZYCHODZIŁO!Jestem bardzo zadowolona i polecam panią dr jako LARYNGOLOGA DZIECĘCEGO.

Byłam z dzieckiem u tej Pani raz i nigdy więcej.Pani bardzo nerwowa, nie miła, zanim weszłam to się naczekałam bo cały czas gdzieś wychodziła a czas mijał kolejka czekała nie mówiąc o tym że przyszła prawie z godzinnym spóźnieniem W końcu ktoś się upomniał że bardzo długo czekamy to nakrzyczała na poczekalni na wszystkich. Bez podejścia do dziecka, przez 2 lata chodziłam do innej pani doktor prywatnie nie było problemu . A pani lekarz nawet miała problem z zajrzeniem do gardła w celu sprawdzenia czy nie odrasta 3 migdał . Dziecko wyszło przerażone ja w szoku.