lekarz Barbara Zawała

Hematolog

Pani Doktor Zawała udzielała mi pomocy wiele razy, zawsze były to trafne decyzje i leczenie bardzo skuteczne. Ma bardzo dużą wiedzę medyczną , dała mi dobre leki, które postawiły mnie szybko na nogi. Zawsze była uprzejma i poświęciła mi dużo czasu. W razie potrzeby dała skierowanie do odpowiedniego specjalisty. Polecam znajomym Panią Doktor i wszyscy, którzy skorzystali są również zadowoleni.

Potrzebowałam pomocy,odwiedziłam kilku lekarzy ,żaden z nich nie potraktował moich dolegliwości poważnie.Zaś kiedy trafiłam na izbę przyjęć PANI DOKTOR naprawdę mną się zajęła.Jestem bardzo zadowolona z trafnej diagnozy i pomocy,którą otrzymałam od PANI DOKTOR, aby więcej było takich lekarzy.POLECAM......

Byłem pacjentem Pani Doktor Zawały kilkakrotnie, zawsze udzieliła mi pomocy, porobiła badania, w razie konieczności zostawiała w szpitalu. To miła, sympatyczna osoba, która ma bardzo dobre podejście do pacjentów ... wytłumaczy, porozmawia, jest cierpliwa i bardzo pomocna. Swój zawód wykonuje bardzo skrupulatnie i z wielkim oddaniem. Polecam wszyskim właśnie Panią Doktor.

Dr Zawała to świetny lekarz ma bardzo dobrą opinię w Nowej Rudzie i nie tylko. Jest lekarką godną zaufania. Moi Rodzice leżeli w tym szpitalu i byli pod bardzo dobrą opieką. Pani Doktor zawsze wysłuchała, udzieliła pomocy o każdej porze dnia ... Bardzo pomocna, uczciwa osoba z bardzo ludzkim podejściem do każdego pacjenta. Uważam że każdy, kto trafi pod opiekę Pani doktor jest kompleksowo przebadany i znajduję się pod bardzo fachową opieką, ponieważ Pani doktor jest bardzo mądrą osobą i zawód swój wykonuje z wielkim oddaniem i współczuciem dla wszystkich pacjentów. Polecam całym sercem każdemu

MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ POZNAĆ OSOBIŚCIE PANIĄ DOKTOR,KIEDY LEŻAŁ NA ODDZIALE MÓJ OJCIEC,JEST NAPRAWDĘ WSPANIAŁYM LEKARZEM ,GODNYM ZAUFANIA, POLECAM JĄ WSZYSTKIM ZNAJOMYM,

Ja jestem na TAK to bardzo dobry lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM CAŁYM SERCEM WSZYSTKIM

Jestem oburzona powyższym tekstem! Dr Zawała jest świetnym, bardzo mądrym specjalistą. Leczyła moją rodzinę i znajomych z dobrym skutkiem, a jej diagnozy zawsze okazywały się trafne. Dzięki jej zaangażowaniu i wiedzy, wiele osób odzyskało zdrowie. Oby więcej takich lekarzy! Internet to wspaniała rzecz, ale z drugiej strony, każda, nawet najbardziej sfrustrowana, zakompleksiona i złośliwa osoba może w nim anonimowo pisać co chce. Mam nadzieję, że nikt, kto zna dr Zawałę, nie uwierzy w te bzdury.