Barbara Ziemkiewicz-Potyrała

Chiropraktyk

Kochana Pani Basia ,powiedzieć można RĘCE KTORE LECZĄ, OD PARU LAT MAZ MNIE ZABIERA I PANI BASIA CI TU MOWIC DZIEKI NIEJ CHODZE ZYJE USMIECHAM SIE NASTAWIA MI CALY KRĘGOSŁUP BO MAM DYSKOPATIE ZWYRODNIENIA I PRZEPUKLINY dziękować to za malo nie mam słów aby wyrazić wdzięczność za pomoc

Ula nie oszukuj. Wszystko co napisałaś to zwykłe niesłuszne oszczerstwa. Pani Basia na takie kolumnie nie zasługuje. Pomogła mi, była uprzejma ,a określenie ,że cena za zabiegi jest za wysoka była wskazywana tylko przez Panią. Szmata na kozetce? Nie widziałam.

Żałuję, że do niej poszłam, ładnych parę stów wywalone w kanał, wizyta trwa 10 minut, kosztuje absurdalną sumę. Kiedy zadawałam pytania ważne dla mnie jako pacjenta, milczała albo zbywała mało istotnym komentarzem. Niekompetentna, nie pomogła mi a tylko pogorszyła stan podejmując niewłaściwe kroki. Po dwumiesięcznej walce z bólem trafiłam do innego terapeuty który podczas jednej (godzinnej) wizyty sprawił że ból zniknął, zalecił ćwiczenia, konkretnie jakie, jak robić. w/w Pani na pytanie o ćwiczenia odpowiedziała coś w stylu "no trzeba się ruszać" koszmar. No i na kozetce brudna szmata! Naprawdę ODRADZAM, chyba że ktoś ma potrzebę iść na masaż albo się lekko przedźwigał, jeśli cierpicie na poważniejsze urazy, szukajcie innego terapeuty.

Pani Basiu, pani ręce po prostu leczą. Bardzo dziękuje, jest Pani najlepsza i szczerze polecam . Janusz

Pani Basiu, pani ręce po prostu leczą.
Bardzo dziękuje, jest Pani najlepsza i szczerze polecam . Janusz

Jestem zawodowym sportowcem.Uraz kręgosłupa w odcinku lędźwiowym praktycznie wykluczał moja pasje i kończył karierę zawodową.Miałem wysunięty krąg w tył i w bok.Krąg uciaskał mój nerw kulszowy,paraliżował moją lewą nogę.Ból był potworny,nie mogłem siedzieć,stać.Mój świat się zawalił.Leżałem tylko w domu na lekach przeciwbólowych,kiedy było już bardzo źle jeździłem do szpitala.Dostawałem leki w kroplówkach i wracałem do domu.To trwało przez miesiąc.Marzyłem tylko o tym żeby nie czuć bólu,nie myślałem już nawet o sporcie.Lekarze rekomendowali mnie do zabiegu.Chirurg,neurolog,neurochirurg.Zabieg na pewno uśmierzył by ból ale mysle,że do sportu bym już nie wrócił.Znajomy polecił mi panią Barbarę.Oczywiście byłem sceptyczny ale tonący brzytwy się chwyta więc pojechałem.Pierwszy zabieg bardzo bolesny ale po nim odczułem poprawe o jakieś 70-80%.Dziś za mną drugi zabieg,leki przeciwbólowe poszły w odstawkę.Jem tylko leki przeciwzapalne i rozluźniające mięśnie oraz tone witamin,również z polecenia pani Barbary.Każdego dnia jest lepiej,wiem że wrócę do podnoszenia ciężarów do boksowania.Pani Barbara dała mi nadzieje i jak na razie nie zawodzi.Fantastyczna kobieta pełna empatii i spokoju.Poza tym to co robi jest absolutnie jej powołaniem.....widać,ze chcę pomagać ludziom.Ekspert z ogromną znajomośćią ludzkiego ciała i mechanizmów nim kierujących.POLECAM ABSOLUTNIE KAŻDEMU!!!!!!! " Wojownik nie rezygnuję z tego co kocha.Znajduję miłość w tym co robi.Wojownikowi nie chodzi o perfekcję,zwycięstwo czy niewrażliwość na ciosy lecz o absolutna wrażliwość bo tylko ona jest prawdziwą odwagą."

Dlaczego w opiniach jest tylko 5 punktów? Pani Basia zasługuje na 50 albo i na 500 punktów. Od lat utrzymuje mój kręgosłup w dobrej kondycji mimo uporczywego wypadania (wysuwania) dysków. Jest świetna, nie potrzebuje żadnych zdjęć kręgosłupa a i w podbramkowych sytuacjach pomaga nawet w niedzielę. Profesjonalistka w każdym calu. Z czystym sumieniem polecam każdemu potrzebującemu. Ortopedzi...uczcie się od p.Basi.

Z czystym sumieniem chciałabym polecic usługi pani Basi. Miałam ogromny ból kregosłupa w każdym odcinku i nikt nie był w stanie mi pomóc. Na nic były wizyty u ortopedy. Dopiero wizyty u pani Basi postawiły mnie na nogi. Korzystam z jej usług juz od kilku lat i darzę ją ogromnym zaufaniem . Jestem w 100 % pewna , ze nikomu nie mogłaby zrobic krzywdy. Uważam że jej metody sa naprawdę skuteczne i warto z nich skorzystać. Polecam szczególnie osobom które chcą szybko pozbyć się bólu. Pozdrawiam i dziękuję. Kinga.

Pani Basia jest świetnym fachowcem! Z czystym sumieniem polecam ją wszystkim, którzy mają problemy z kręgosłupem. Pierwszy raz pojawiłam się u niej wraz z moim mężem, który nie mógł wysiąść normalnie z samochodu. Tak ogromny ból mu doskwierał. Okazało się, że miał wypadnięty dysk. Pani Basia naprawiła go w ciągu kilku minut. Z łóżka zabiegowego zeskoczył, taka to była ulga. I do tej pory nie ma żądnych problemów z kręgosłupem. Przy tej okazji ja też skorzystałam bo miałam silne bóle odcinka szyjnego. Ale ze mną było trochę gorzej bo w związku z siedzącym trybem życia oraz pracą z komputerem to mój kręgosłup był w opłakanym stanie głównie te kręgi szyjne. Jednak po kilku wizytach u tej wspaniałej osoby mój kręgosłup jest już w bardzo dobrym stanie. Nie dalej jak wczoraj Pani Basia stwierdziła, że zabiegi w zasadzie już nie są konieczne bo kręgosłup jest już w porządku. Jednak jeszcze raz się u niej pojawię bo masaże przez nią wykonywane to sama przyjemność. Namiar na Panią Basię dostaliśmy od znajomego, którego również wyleczyła. Ja osobiście wysłałam do niej kilku znajomych, którzy również mieli kłopoty z wypadającymi kręgami. I równie jak ja są z tych zabiegów bardzo zadowoleni. I z pewnością nadal będę Panią Basię polecać wszystkim, którzy takich zabiegów będą potrzebować.

Wszystkim z problemami kręgosłupa gorąco polecam. Korzystam z pomocy od kilkunastu lat i zawsze jest perfekt.

znam wiele wyleczonych z dolegliwości i chorób kręgosłupa osób, sama korzystam z pomocy bo często mam problemy z szyjnym odcinkiem kregosłupa, polecam