Barbara Ziemkiewicz-Potyrała

Chiropraktyk

Nie polecam nikomu usług tej pani. Zniszczyła mi mięśnie przy kręgosłupie, spowodowała też zerwanie mięśni i trwały uszczerbek na zdrowiu. Pani Ziemkiewicz jest niekompetentna i z tego co ja wiem, nie jest chiropraktykiem (nie posiada takiego dyplomu).

Ta pani zniszczyła mój kręgosłup, zaburzyła pracę mięśni i zerwała mięśnie u mojego męża. Nie polecam, raczej przestrzegam przed korzystaniem z jej usług.

Polecam wszystkim bardzo miałem przepuklinę między kręgami i mocne bule promieniujące do prawej nogi od neurologa dostałem skierowanie na operacje. Pani Barbara czterema wizytami postawiła mnie na nogi , minęło 3 tygodnie chodzę na basen z gimnastyką czuję się bardzo dobrze, żadnego bólu , oczywiście muszę uważać z dźwiganiem.

Te kilka opinii to nic, w stosunku do tego, ile dla pacjentów zrobiła Pani Basia! Sam znam wielu z nich, bo w różnych trudnych sytuacjach polecałem u niej wizytę. Mama kolegi już nie wstawała, a wystarczyło nastawić jej kręgi. Lekarz zwykle mówi: zwyrodnienie kręgosłupa, potrzebna operacja, wypisuje leki przeciwbólowe. Okazuje się, że trzeba wiedzy i umiejętności manualnych by doprowadzić nasze ciało szybko(!!!) do sprawności i zlikwidowania bólu. Lekarz po prostu nie ma takiej sprawności, bo jej nie praktykuje. Poza tym , że nas leczy Basia jest przekochana!

Polecam wszystkim z problemami całego kręgosłupa. W ciągu 10 minut Pani Basia uwolniła mnie od bólu w kręgosłupie szyjnym, który "trzymał" mnie ponad 10 lat. "Naprawiła" mi również kręgosłup piersiowy i lędźwiowy. Miałam tylko po jednym zabiegu na daną dolegliwość ale ulga jest natychmiastowa. Polecam wszystkim, którzy borykają się z dolegliwościami kręgosłupa. Chcę podkreślić, że w czasie zabiegu czułam się bezpiecznie z uwagi na jej pewność i zdecydowanie tego co robi oraz wiedzę! Od pierwszego dotknięcia postawiła diagnozę taką jaką uzyskałam z rezonansu magnetycznego! Ja przyjechałam do niej z Warszawy. Jeśli zajdzie potrzeba (oby nie) natychmiast jadę do Poznania do Pani Basi. Polecam ją też wszystkim moim znajomym. Małgorzata

Polecam wszystkim, którzy chorują na zespół cieśni nadgarstka, pierwszy zabieg jest bolesny, ale przy następnych jest już lepiej, a poprawa stanu ręki następuje bardzo szybko.

Cierpiałam na silny ból barku, do tego stopnia, że miałam problem z wykonywaniem najprostszych czynności wymagających uniesienia ręki do góry. Po serii zabiegów ból całkowicie ustąpił i znów jestem w pełni sprawna. Z czystym sumieniem mogę polecić p. Basię nie tylko jako bardzo dobrego fachowca, ale także jako sympatyczną i kontaktową osobę.

Polecam wszystkim pacjentom, którzy borykaja się z problemami kręgosłupa.

Polecam wszystkim pacjentom, którzy borykaja się z problemami kręgosłupa.

Super, chodzę bez operacji już 18 lat Polecam !!!!!

Super, chodzę bez operacji już 18 lat Polecam !!!!!

Super fachowiec!!! Po 3 dniach pobytu w prywatnym szpitalu w P-niu,stwierdzono ..chyba wypadnięcie dysku, proponując mi OPERACJĘ!!! Wizyta u p. Basi trwała 10 minut. SKUTECZNA!!! A od lat chodzę na zabiegi z elektroakupunktury na żylaki. Dzięki temu funkcjonuję zawodowo. Trudno aż uwierzyć. Absolutnie polecam!!! Michał

Absolutnie polecam!!!
Michał