Barbara Ziemkiewicz-Potyrała

Chiropraktyk

Dzięki tej Pani od kilkunastu lat funkcjonuję bez bólu kręgosłupa.biegam w maratonach i cieszę się życiem .Zaden lekarz nie pomógł mi tak skutecznie jak Ona.Wysoki profesjonalizm,ogromna wiedza i do tego wyjątkowa empatia.DziEkujE za wszystko wdzięczny pacjent

Po wypadnięciu dysku 3 dni leżałam bez ruchu. Lekarz rodzinny przypisywał coraz bardziej otumaniające leki przeciwbólowe, bez skutku. Na wizytę szłam prowadzona pod rękę ledwie ciągnąc nogami. Nie mogła uwierzyć, że po 1 wizycie i odpowiednim wstawieniu dysku można wychodzić w podskokach. Zdecydowanie polecam wszystkim powykręcanym :)

Chodziłem długo do niej, ale było coraz gorzej. W końcu kto inny zaczął mnie leczyć i to z dobrymi skutkami. Niestety podjęte złe leczenie przez tą panią, pozostawiło swoje złe skutki do dzisiaj. Obecny lekarz jest jednak dobrej myśli, że da się usunąć skutki złego leczenia u tej pani. Ciekawe kogo ta pani tak szybko wyleczyła, skoro na korytarzu spotykałam ciągle te same osoby, z tymi samymi dolegliwościami.

Nie ma lepszego chiropraktyka. Wiele nieprzespanych nocy z powodu bólu kręgosłupa i wpadniętych dysków po urazie. Jedna wizyta i jak ręką odjął. Nie wierzyłam a jednak. Wieloletnie doświadczenie i opieka nad sportowcami to chyba najlepsza rekomendacja tej Pani.