mgr Barbara Żukowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Po skończonej terapii u Pani Basi Żukowskiej mogę śmiało powiedzieć, że miałam to szczęście, że na swojej drodze spotkałam właśnie taką pomocną osobę. Psychoterapeutkę , która dała mi siłę, odwagę i motywację do zmiany. Która potrafi słuchać i słyszeć, która przekazała mi ,,dobrą energię" , ażeby zmierzyć się z bolesnymi i dramatycznymi zdarzeniami z mojej przeszłości. Podążała za mną w mojej drodze krok po kroku. Cały czas czułam akceptację, ciepło, życzliwość i uważność. Zostałam otoczona opieką i profesjonalnym wsparciem. Dziękuję Pani Basiu z całego serca za pomoc.

Dziękuję Pani Basiu z całego serca za pomoc.

Świetny psycholog, wspaniały człowiek,ma ogromne doświadczenie i wielkie serce! Polecam:))

Efekty widać, słychać i przede wszystkim czuć.

Efekty widać, słychać i przede wszystkim czuć.

Osoba, która pomogła mi naprawić moje życie. Bardzo dobry specjalista. Moja najlepsza inwestycja. Jestem teraz szczęśliwym człowiekiem. Polecam gorąco!

Bardzo dobra psycholog. Bardzo mi pomogła. Polecam.

Bardzo dobra psycholog. Bardzo mi pomogła. Polecam.

Bardzo dobry psycholog - psychoterapeutka. Polecam.

Bardzo dobry psycholog - psychoterapeutka. Polecam.