lekarz Barbara Żurek

Pulmonolog, Alergolog

Leczyłam się u innego alergologa(też ma opinie bardzo dobrego) przez 2 lata na astmę. Brałam leki i czułam się dobrze. Po dwóch latach mogłam już odstawić leki, więc tak tez zrobiłam. Jednak duszności wróciły na wiosnę. Poszłam więc do Doktor Żurek okazało się że astmy nie mam i nie miałam! Są to dolegliwości żołądkowe, dostałam odpowiednie leki i wszystko minęło! Jestem zdrowa i nie biorę nie potrzebnych leków. POLECAM BARDZO GORĄCO!!

Poprosiłam pielęgniarkę o paragon ale mi nie wydała, wydała mi tylko 1 za spirometrie. Pani doktor przyjęła mnie prywatnie mimo iż w tej godzinie były wizyty państwowe(czyli jak płacisz to jest miejsce dla ciebie a jeśli nie płacisz to nie ma).

Witam Mam alergię pokarmową która na początku objawiała się pokrzywką na skórze, początkowo leczyłam się u lekarza rodzinnego (bo do alergologa nie da się dostać bez 3 miesięcznego czekania) gdy zaczęłam się dusić zdecydowałam się na wizytę prywatną u Pani Doktor. Po bardzo krótkim wywiadzie Pani doktor stwierdziła, u mnie zaburzenia jelit i zrobiła mi test składający się 20 próbek w cenie 80 zł (z czego próbek pokarmowych było naprawdę kilka). Na koniec wizyty dostałam karteczkę z informacją o produktach zawierających histaminę, których powinnam unikać, powtórzyłam testy na alergię u ...

Witam
Mam alergię pokarmową która na początku objawiała się pokrzywką na skórze, początkowo leczyłam się u lekarza rodzinnego (bo do alergologa nie da się dostać bez 3 miesięcznego czekania) gdy zaczęłam się dusić zdecydowałam się na wizytę prywatną u Pani Doktor. Po bardzo krótkim wywiadzie Pani doktor stwierdziła, u mnie zaburzenia jelit i zrobiła mi test składający się 20 próbek w cenie 80 zł (z czego próbek pokarmowych było naprawdę kilka). Na koniec wizyty dostałam karteczkę z informacją o produktach zawierających histaminę, których powinnam unikać, powtórzyłam testy na alergię u innego alergologa i okazało się że lista rzeczy, które mnie uczulają jest trochę dłuższa, nie ogranicza się do pokarmów, (poza kurczakiem i pleśniami) kompletnie nie pokrywa się z tym co dostałam. Za cenę 160zł dostałam teorię która się nie sprawdziła i receptę na claritine.

Przeczytałem kilka opinii o pani doktor i wierzyć się nie chce jacy ludzie są okrutni. Cała moja rodzina z teściową na czele otrzymała fachową poradę i leczenie. Córka leczy się już kilka lat. Alergie nie są chorobami na jedną wizytę. A jej przemiły sposób traktowania pacjentów to tylko dowód na to, że mogą być lekarze traktujący pacjentów i swój zawód tak jak byśmy tego oczekiwali o całej służby zdrowia.

Jestem matką 9-miesięcznego dziecka z atopowym zapaleniem skóry.Leczyłam się u kilku lekarzy zanim trafiłam do doktor.Byłam w rozpaczy bo moje dziecko ma ciężką postać choroby. Nic mu nie pomagało. Wszyscy mówili, że do alergologa to nie warto iść bo testy dopiero robi się w 3 roku życia.Pani doktor testy wykonała. Okazało się, że moje dziecko ma nie tylko uczulenie na pokarmy ale też na roztocza i pyłki. Otrzymałam szczgółowe informacje o diecie. Byłam w kompletnej rozpaczy, poprosiłam o skierowanie do kliniki.Otrzymałam. Pojechałam do Kliniki Alergologii i Gastroenterologii Dziecięcej. Tam też wykonano mi testy skórne i płatkowe! Też wykonywały je wykwalifikowane pielęgniarki!Powiedziano mi to samo co doktor, dieta i zalecenia takie same.Szkoda było mojego czasu na ten wyjazd. Dowiedziałam się,że nie ma granic wiekowych dla diagnostyki u chorych dzieci! Dziewczyny nie słuchajcie tych bzdur, że do alergologa to tylko po 3 roku życia i tylko testy z krwi.Panią doktor bardzo polecam wszystkim z dużymi problemami. Jest świetna.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Opole"?

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole