lekarz Barbara Żydecka-Sieromskalekarz Barbara Żydecka-Sieromska - zdjęcie profilowe

lekarz Barbara Żydecka-Sieromska

Neurolog

Wykonywane badania:
- Konsultacje neurologiczne

Wykonywane badania:
- Konsultacje neurologiczne

Nie polecam tego lekarza trafiłem z ostrym bulem rąk ramienia i drętwienie rąk gdzie dochodziło do wypuszczania kubka z rąk, niestety żadnych dodatkowych badań nie otrzymałem typu USG lub ENG tylko proszki przeciwbólowe i na do widzenia jak się nie poprawi za dwa tygodnie zapraszam na kolejną wizytę. Po wizycie u internisty na pytanie gdzie mam jakieś badania odpowiedziałem że tylko proszki przeciwbólowe dostałem pokazując kartkę z wizyty u tej Pani neurolog moja internistka odpowiedziała żebym natychmiast zmienił na innego lekarza bo to nie jest lekarz🤔. I tak zrobiłem nowa pani neurolog skierowała na różne badania USG dłoni i stawu łokciowego oraz ENG. Na USG od razu wyszło że problemy z nerwami w ręce i potrzeba specjalistycznych badań w dalszym leczeniu. Wizyta trwała 4.5 minuty. Ta Pani nie nadaje się nawet do leczenia zwierząt. Chyba pomyliła zawody.😡😡😡

Nie polecam. Przyszłam do tego neurologa z bardzo silnymi bólami głowy, wylewem w oku, bólami oczu oraz kłuciem w klatce piersiowej (w weekend aż wyłam z bólu). Wizytę zasugerował lekarz innej specjalności. Pani doktor mnie zignorowała.Stwierdziła że głowa mnie boli bo niedawno miałam anginę i brałam antybiotyk. Była bardzo wyniosła. Jak dopytywałam o inne poza antybiotykiem przyczyny takiego bólu nawet nie chciała ze mną rozmawiać tylko coś "fukała" pod nosem. Kazała przyjść jak bóle nie przejdą samoistnie. Wizyta 180zł trwała 5 min! Proszę sobie poczytać opienie o Pani doktor w ...

Proszę sobie poczytać opienie o Pani doktor w innych serwisach i najlepiej poszukać sobie innego lekarza.

Jestem zaskoczona. Od dawna nie spotkałam tak życzliwej i wspaniałej kobiety do tego super specjalisty. Poświęca swój czas, wszystko dokładnie tłumaczy

Doświadczona Pani doktor. Widać że ma doświadczenie z powszechnymi chorobami typu depresja. Polecam.