lekarz Bartłomiej Bieleń

Lekarz godny polecenia. Mimo nawału obowiązków zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Nigdy nie robi łaski, spokojnie potrafi wytłumaczyć i doradzić. Dla mnie 5/5

Doktor Bartek bardzo sympatyczny pomocny człowiek, zna się na rzeczy bardzo doświadczony lekarz, polecam każdemu który chce szybkiej pomocy dotyczącej swojej choroby

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Dokładnie wysłuchał jakie mam objawy , wszystko objaśnił szczegółowo i bez pośpiechu mimo ,że widziałam zmęczenie Pana doktora. Leczę się już 4 lata a dopiero teraz mam, jak sądzę postawioną prawidłową diagnozę i lek , który widzę, że działa.

Pan Doktor Bieleń przyjął mnie w państwowej placówce. Kompetentny, konkretny i z dużą wiedzą. Badanie lekarskie wykonał bardzo fachowo i wnikliwie. To lekarz, któremu "się chce". Nie zbywa, nie owija w bawełnę. Widzi całego pacjenta a nie tylko chorobę. Trafna diagnoza, leczenie, wytłumaczenie w żołnierskich słowach. Oby było takich lekarzy jak najwięcej!!!

Pan dr. ma niespotykane podejście i ogromną chęć do leczenia. Niespotykane zaangażowanie, które przekłada się na efekty . Chętnie podjął się leczenia mojego 93 letniego dziadka i wykorzystał chyba wszystkie możliwe metody leczenia w tym dwa razy transfuzję krwi, co jest niebywałe w dzisiejszym świecie. Jesteśmy i będziemy zawsze mu wdzięczni za to jak zajął się dziadkiem. Wspaniały człowiek i lekarz, mieliśmy do niego pełne zaufanie, na bieżąco informował nas o przebiegu choroby i leczenia . Udostępnił nam numer prywatny, dzięki czemu wiedzieliśmy na bieżąco co się dzieje . Jest w 100% godnym polecenia lekarzem.

Pan dr Bartłomiej Bieleń jest bardzo dobrym człowiekiem, który podjął się leczenia mojej ponad dziewięćdziesięcioletniej Mamy, wykazując się przy tym empatią i serdecznością. Kompetentny - aby pomóc próbuje różnych metod leczenia, dostępny - odbiera telefony i informuje o stanie zdrowia.

Super lekarz bardzo wysoka wiedza bez miziania bez pieprzenia głupot krótka piłka piąte podejście 3 razy tak ☆☆☆☆☆

☆☆☆☆☆

Nie miły lekarz, bardzo cha....mski. Brak szacunku do ludzi, nie polecam takiego lekarza , brak jakiejkolwiek kultury osobistej do ludzi.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz a przede wszystkim z DUŻĄ wiedzą, do końca walczy próbując znaleść przyczynę i bardzo często udaje mu się postawić trafną diagnozę, nie przeszkadza nawet to że odbiera prywatne telefony chociaż mógłby to zmienić

Nie polecam.. Pan doktor wygląda jakby pracował za karę, w ogóle nie interesuje się pacjentem. Potrafi grać na telefonie lub odbierać prywatne telefony podczas wizyty.