lek. dent. Bartłomiej Dudojć

witam ,widzę ze jesteście zadowoleni jak i ja , ale mam pytanie czy ma ktoś z państwa do pana Bartka numer prywatny ponieważ potrzebuje się skontaktować w celu obejrzenia zęba bo złamał mi się z innych przyczyn i taka potrzeba naszła konsultacji z doktorem , czy w ogóle będzie możliwość zrobienia tego w sobotę mój numer kontaktowy 731011564 z góry dziękuje

Kiedy czytam poprzednie opinie to mam wrażenie że nie byłam u tego samego lekarza. Miałam przyjemność!!! leczyć się u Pana Dudojcia tak jak cała reszta mojej 6 osobowej rodziny i każde z nas było bardzo zadowolone. Lekarz dba o dobre samopoczucie pacjenta. Każdy krok tłumaczy kompleksowo wraz z uprzednim przedstawieniem ceny wykonywanej czynności. Uprzedza co będzie robił w danym momencie np. czy będzie kuło, piekło, jaki smak możemy poczuć w ustach. Leczy bardzo profesjonalnie na co pozwala mu między innymi najnowszy sprzęt i bardzo dokładnie. poświęca dużo czasu by doprowadzić ...

Miałam przyjemność!!! leczyć się u Pana Dudojcia tak jak cała reszta mojej 6 osobowej rodziny i każde z nas było bardzo zadowolone. Lekarz dba o dobre samopoczucie pacjenta. Każdy krok tłumaczy kompleksowo wraz z uprzednim przedstawieniem ceny wykonywanej czynności. Uprzedza co będzie robił w danym momencie np. czy będzie kuło, piekło, jaki smak możemy poczuć w ustach. Leczy bardzo profesjonalnie na co pozwala mu między innymi najnowszy sprzęt i bardzo dokładnie. poświęca dużo czasu by doprowadzić leczenie do perfekcji. Dużą zaletą jest również wykonywanie każdorazowo prześwietlenia do którego nie trzeba nawet schodzić z fotela. Jednym słowem wizyty oceniam na 5!! i bardzo serdecznie polecam.
PS. Do tego jest szalenie przystojny i szarmancki ;)

Polecam.. Świetny specjalista...otwarty...godny zaufania. Uczciwy...po prostu warto oddać swoje ząbki w ręce tego dentysty.

Polecam..
Świetny specjalista...otwarty...godny zaufania.
Uczciwy...po prostu warto oddać swoje ząbki w ręce tego dentysty.

Uważam doktora za dobrego fachowca - sympatyczny, kulturalny, rzeczowy. Zawsze dokładnie tłumaczy, co będzie wykonywał, daje możliwość wyboru, nie naciąga na zbędne zabiegi. Odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości i to bardzo w nim cenię, gdyż nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem. Wszystkie zęby mam wyleczone starannie. Wypełnienia są tak ładne, że nie widać, który ząb był leczony. Polecam

Trafiłam do doktora bo poleciła mi koleżanka, która się leczy u niego i jest zadowolona. Moje problemy zostały już prawie rozwiązane. Przeszłam już kilka zabiegów i nie zawiodłam się nigdy, a miałam tego trochę do zrobienia. Żadnego bólu i było bardzo miło - pozbyłam się strachu przed dentystami i mogę się teraz chwalić ładnym usmiechem, za co dziekuje.

Bardzo dokładny,konsekwentny w działaniu,opowiada o przeprowadzonym zabiegu,cierpliwy,dużo w nim ciepła ,poczucia humoru,a przy tm bardzo przystojny i szarmancki :)Takich lekarzy "szukać ze świecą":)Jestem bardzo zadowolona z usług pana doktora :)Miałam usuniętego ząbka,czego bardzo się bałam ,lecz pan Bartłomiej zrobił to bardzo umiejętnie :)miejsce po ekstrakcji goi się bardzo dobrze :).Polecam wizytę :)

Byłam u doktora na usuwaniu kamienia. Jestem bardzo zadowolona, zęby oczyszczone bardzo dokładnie i bezboleśnie. Wcześniej robiłam ten zabieg w innych gabinetach i nigdy nie było to wykonane tak dobrze.

Plecam! bo mimo iz doktor jest młody to jest z niego doskonały fachowiec, jako jedyny z odwiedzonych przeze mnie lekarzy podjął sie uratowania mojego zęba, a zrobił go tak ze żałuje iż nie trafiłam do niego wczesniej by reszta moich ząbków wygladala tak tak jak ten. Wszystko bylo jasno wytlumaczone, oraz cene poznałam przed zabiegiem a nie jak to jest u innych po. Bezbolesnie miło i z poczuciem humoru. Polecam.

Punktualny, co bardzo mnie zaskoczyło na wstępie, dokładny i nie spieszy się z pracą. Wyszłam z gabinetu zadowolona z piękną plombą.

Konkretny gościu. Wie co robi, trafna diagnoza i problem bólu przestał istnieć juz po pierwszej wizycie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łęknica"?

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Fabryczna 3