lek. dent. Bartłomiej Dziankowski

Mam trochę niemiłych przygód z dentystami i bardzo traumatyczne stomatologiczne przeżycia za sobą. Bartek jest doskonałym nie tylko dentystą ale i psychologiem. Stawiając na szali swoją reputację przekonał mnie do leczenia z sukcesem. Podążam zatem za nim, w kolejnym już gabinecie gdzie obecnie przyjmuje. I idę na całość, robiąc Hollywood smille właśnie u niego. Chyba lepszych rekomendacji nie trzeba:)

Najlepszy dentysta jakiego znam. Wizyty u pana Bartlomieja to jak miód na serce!! Jest cudowny i bardzo kompetentny! Polecam! Polecam! POLECAM !!!

Jestem pod opieką dr Dziankowskiego już kilka lat. Pan Doktor jest profesjonalistą - zawsze skuteczny, a do tego miły. Podczas wizyty stara się zapewnić pacjentowi maksimum komfortu i poświęca mu czas. Nigdy nie miałam problemów po wizytach. Polecam na całej linii.

Super lekarz, bardzo cierpliwy, empatyczny i z poczuciem humoru. Zabiegi zawsze bardzo profesjonalne i bezbolesne. Jak zawsze bałam się dentystów, Bartek jest jedynym do którego z chęcią idę. Gorąco Polecam!

Super lekarz, bardzo cierpliwy, empatyczny i z poczuciem humoru.
Zabiegi zawsze bardzo profesjonalne i bezbolesne.
Jak zawsze bałam się dentystów, Bartek jest jedynym do którego z chęcią idę.

Gorąco Polecam!

Pan Bartek jest najbardziej kompetentnym dentystą jakiego znam, nie rzuca słów na wiatr, mówi jak jest naprawdę, leczy dobrze i skutecznie, zwłaszcza leczenie kanałowe. Polecam z całego serca!

Pan Doktor to wyjatkowo empatyczny i mily czlowiek.Poza tym doskonaly fachowiec.Chociaz do tej pory wizyta u stomatologa nie kojarzyla mi sie zbyt dobrze to zdanie zmienilem po wizycie u Pana Doktora.Wszystko dokladnie wytlumaczone sam zabieg wykonany bezbolesnie wielkie dzieki Panie Doktorze.

Moim zdaniem najlepszy specjalista. Jestem pod wrażeniem profesjonalnej pracy pana Bartłomieja na wszystkich etapach mojego leczenia, począwszy od zwykłej konsultacji po bardziej zaawansowane zabiegi, szczególnie endodotyczne (leczenie kanałowe). Sympatyczny, skrupulatny, kompetentny, krótko mówiąc: lekarz z powołaniem i pasją! Polecam wszystkim!

Genialny fachowiec, profesjonalista w każdym calu, przemiły w obejściu plus fantastyczne poczucie humoru ;-) SZCZERZE POLECAM !

Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, bezbolesne leczenie. Aż żal wychodzić z gabinetu. Gorąco polecam.

Jestem zachwycona, już dawno nie spotkałam lekarza, który z taką pasją i zaangażowaniem wykonuje swój zawód. Profesjonalnie, solidnie i bezboleśnie.