lekarz Bartłomiej Flisikowski

Rehabilitant

1,5

NIE POLECAM! zero zainteresowania pacjentem, idąc do niego liczyłam na chociaż trzy zabiegi skoro już i tak człowiek czeka na rehabilitację z NFZ pół roku to przepisał mi jeden zabieg. Wszędzie trzeba chodzić prywatnie. Lekarz porażka.

Osobiście NIE POLECAM. Chyba ,że jeżeli ktoś lubi chodzić do lekarza aby "sobie pomilczeć". Lekarz małomówny, bardziej interesuje się przepisywaniem wyniku do komputera niż pacjentem. Gdy już w końcu wszystko przepisze nie ma kompletnie nic do powiedzenia. Trzeba wyciągać informacje ,aby cokolwiek się dowiedzieć. W efekcie podsumowuje,że wszystko wyjaśnią fizjoterapeuci.;-) Nie czuje się zainteresowania pacjentem- może dlatego ,że byłam na NFZ ;-) Nie wysila się zbytnio.