Bartłomiej Gałęcki

Torakochirurg

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Nie tylko za operacje ale przede wszystkim za trafną diagnozę i ciepłe słowa na bloku operacyjnym. Dziękuję.

Serdeczne podziękowania dla lekarza Bartłomieja Galeckiego za pomyślnie przeprowadzoną operację mojej mamy,za profesjonalizm oraz okazaną cierpliwość i zrozumienie. Wzorowe podejście do pacjenta - wielu lekarzy mogłoby sie dużo od Pana nauczyć. Jeszcze raz serdecznie dziekuje.

Ja również polecam tego lekarza. Osobiście nie leczę się u tego lekarza ale ktoś mi bardzo bliski (tata) jest jeszcze pod jego opieką! Zawsze jest dostępny , szybkie i dokładne informacje, dokładny opis choroby (wiele wyrażeń nie rozumiałam to tłumaczył tak długo aż w końcu zrozumiałam o co chodzi),uprzejmy i wzbudza zaufanie..... Jednym słowem POLECAM!!!

Polecam tego lekarza, prosiłam go o pomoc dla mojego taty, bez problemu udzielił mi informacji i poprosił p płytę tomografii komputerowej klatki piersiowej. Dzięki temu mój tata został zoperowany i nadal żyje !!! dziękuje doktorze.

dziękuje doktorze.

Mialam przyjemnosc byc pod skrzydlami Pana Doktora, jest rewelacyjny podejscie do ludzi ma nieziemskie naprawde jesli traficie pod jego skrzydelka nie macie sie o co bac... Dr Bartek sam mi robil zabieg i obiecal, ze nie bedzie sladu po tym, Panie Doktorze trzymam za slowo!!! I jeszcze raz moge podziekowac za troskliwosc!!! Marlena

Marlena

Wspaniały człowiek i lekarz rewelacyjne podejście do pacjenta zaopiekował się moją mamą , przy takiej opiece jaką daje Pan doktor reszta pozostaje tylko w rękach Boga. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za profesjonalne i ludzkie podejście do choroby mamy.

Mily uprzejmy sympatyczny prawdziwy lekarz z powolania DziekujePanie Doktorze za uratowanie mi zycia

Bardzo dobry i miły lekarz...polecam!!!!!

Bardzo dobry i miły lekarz...polecam!!!!!