dr n. med. Bartłomiej Gałęckidr n. med. Bartłomiej Gałęcki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bartłomiej Gałęcki

Torakochirurg, Chirurg klatki piersiowej

Operacje i konsultacje: raka płuca, raka przełyku, klatki piersiowej lejkowatej i kurzej, odmy opłucnowej, nawrotowego wysięku w opłucnej, grasiczaki, miastenia gravis, guzy śródpiersia, diagnostyka guzków i zmian śródmiązszowych płuc oraz limfadenopatii śródpiersia.

Doktor Gałęcki to lekarz z powolaniem i pasją. Najlepszy specjalista w tej dziedzinie, o bardzo dużej wiedzy i kompetencjach, a przy tym pełen życzliwości, empatii. W przystępny sposób, cierpliwie tłumaczy problem oraz zrozumiale przedstawia sposób leczenia. Jest wyrozumiały, uprzejmy, a zarazem konkretny. To wspaniały człowiek i wybitny specjalista. Mam do niego zaufanie i polecam wszystkim potrzebujacym tego rodzaju pomocy. Serdecznie dziękuję za opiekę i życzę dalszych sukcesów

„ Chciałbym serdecznie podziękować dr Bartłomiejowi Gałęckiemu. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu, zaangażowania , empatii i troski, jaką okazał mi w trakcie mojego leczenia. Jego precyzyjna diagnoza oraz skuteczne leczenie uratowały mi życie . Polecam dr Bartłomieja Gałęckiego wszystkim, którzy szukają wyjątkowej opieki medycznej."

Szczerze polecam Pana Doktora Gałęckiego, Znam doktora od 5 lat. Byłem pod opieką na oddziale szpitala jak i również w poradni.Zawsze spokojnie zagłębi się w temat,przeanalizuje dokumentację,przedstawi szczegóły.Na każde pytanie udzielał wyczerpujących odpowiedzi w języku zrozumiałym dla przeciętnego człowiek Lekarz z powołania, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Lekarz z powołania, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Lekarz godny polecenia, profesjonalny, bardzo ludzki, polecam z całego serca. Wszystkie zagadnienia wyczerpująco wytłumaczone:)

Serdecznie i gorąco mogę polecić doktora Gałęckiego, który jest dobrym fachowcem w swojej dziedzinie. Zawsze i trafnie diagnozował moje choroby, które dokładnie wyjaśnił, a po operacji którą idealnie wykonał(nowotwór złośliwy płuca-do dnia dzisiejszego zero przerzutów i żadnej chemii ), nadal jestem pod jego opieką. Nawet jeśli choroba nie dotyczy dziedziny to zawsze chętnie pokieruje dalej, nigdy nie odmawia pomocy. Szczerze mogę polecić doktora. Pacjent Jerzy z Romanowa.

Szczerze mogę polecić doktora.
Pacjent Jerzy z Romanowa.

Pan Doktor jest naprawdę godnym polecenia specjalistą. Doktor podchodzi do pacjentów bardzo fachowo i stara się pomóc najlepiej jak może. Oprócz tego jest miłą osobą z poczuciem humoru. Polecam wizyty u tego specjalisty

Lekarz z powołania, przystępny, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Zapewniał fachową opiekę pooperacyjną. Nie zbywał mnie, na każde moje pytania udzielał wyczerpujących odpowiedzi w języku zrozumiałym dla przeciętnego człowieka.

Z całego serca (płuca) polecam Pana doktora. Bardzo kompetentny, uprzejmy fachowiec. Za wszystko gorąco dziękuję

Jestem pod wrażeniem jakości opieki, jaką roztoczył nade mną dr Gałęcki. Jest konkretny, rzetelny, kompetentny i uprzejmy. Spowodował, że poczułem się w „dobrych rękach”, co, jak sądzę miało dobry wpływ na moją rekonwalescencję i aktualny mojego zdrowia.

Lekarz kompetentny i dokładny specjalista. Cechuje Go ogromny szacunek do pacjenta i otacza pacjenta życzliwą atmosferą. Wzbudza ogromne zaufanie, co działa uspokajająco i utwierdza w nadziei na pozytywne rozstrzygniecie trudnej sytuacji. Wyjaśnia wyniki i mówi jak pacjent będzie się czuł w najbliższym i dalszym czasie. Polecam szczerze Pana Doktora dla którego zdrowie fizyczne jak i psychiczne pacjenta jest bardzo ważne.