Zgłosiłam się do doktora Golańskiego z dość zawiłym problemem i na pierwszej wizycie nie do końca udało się go rozwiązać, ale to w sumie moja wina - za długo zwlekałam z wizytą u specjalisty. Sam doktor wywarł na mnie świetne wrażenie i z pewnością zechcę jeszcze niejednokrotnie zasięgnąć jego porady (choć mieszkam obecnie dość daleko od Krakowa).

Jestem pacjentką doktora Golańskiego od dziewięciu lat i nie zmieniłabym tego lekarza na innego. Bardzo miły ,profesjonalny i wszechstronny sposób podchodzenia do pacjenta pozwala czuć się w czasie wizyty komfortowo. Wszystkie problemy, które musiałam rozwiązać podczas wizyt jak również leczenie mnie stały na bardzo wysokim poziomie. Taki sposób prowadzenia motywuje pacjentki do regularnych badań i okresowych kontroli, które są tak bardzo ważne dla każdej kobiety.

Z dr znamy się 10lat, fachowiec z najwyzszej polki, wie sie za co sie placi. Cieply, delikatny, z wysoka kultura osobista. Jedyny mankament to ciagle opoznienia nawet do godz, poltorej; przychodzace pacjentki zeby uciac sobie pogawedke a nie zrobic badania co sie bardzo czesto zdarza i nie zawsze uprzejme pielegniarki a zwlaszcza jedna z nich; jako specjalista godny polecenia co czynie zawsze

Podczas ciąży i porodu moim lekarzem prowadzącym był dr. Golański. Był rzeczowy i konkretny, ale jednocześnie delikatny. Zawsze miał dla mnie czas. Cierpliwie rozwiewał wszelkie moje wątpliwości.Zalecony mi poród poprzez cesarskie cięcie odbył się bez problemów. Wszystko odbyło się bezboleśnie. Błyskawicznie zagoiła mi się malusieńka blizna. Malec jest zdrowy. Dziękuję i szczerze polecam. Nina Krasnopolska

Jestem stala pacjentka od wielu lat.Zaden lekarz do ktorego chodzilam nie byl tak delikatny,swoja fachowoscia wzbudzil we mnie zaufanie.O kazdej chorobie i skutkach leczenia szczegolowo wyjasnial,jest bardzo uprzejmy,cieply jak zawsze balam sie lekarzy tej specjalnosci to chetnie ide na kolejne wizyty.Wyposazenie gabinetu jest bardzo wysokiej klasy uwazam ze jest to bardzo wspanialy gabinet i nie jednej kolezance go polecilam.Mimo,iz za wizyte trzeba placic naprawde warto,jest bardzo czysto,milo a co najwazniejsze przychodzi duzo pacjentek.

Pan doktor jest kompetentny i mily, zawsze ma czas, jest zaangazowany w swoja prace i dba zeby pacjentka nie czula sie skrepowana, bardzo polecam- jestem Jego pacjenta juz 9 lat.

Od 8-miu lat jestem pacjentką Pana Golańskiego, prowadził całą moją ciążę i nadal chodzę, jestem bardzo zadowolona, delikatny, uprzejmy, kompetentny w 100%. Naprawdę polecam Pana Bartłomieja.

Byłam u niego jeszcze przed rozpoczęciem współżycia i teraz dalej jestem jego pacjentką. Jest bardzo delikatny i uprzejmy. Czułam się bardzo swobodnie.

lekarz naprawde godny polecenia. cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa watpliwosci :) kompetentny, wzbudza zaufanie, uprzejmy i bardzo dokladny. goraco polecam

jedyny lekarz, który wzbudził moje zaufanie; nie tylko kompetentny lekarz, ale i ciepły, sympatyczny człowiek

Wciąż poszukujesz "RTG Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.