mgr Bartłomiej Idziak

Fizjoterapeuta

Przykład Człowieka dla którego praca jest pasją. Zabiera ból, przywraca nadzieję- ja jestem tego idealnym przykładem gdzie prawie po roku bezskutecznej terapii u wielu specjalistów, odbijania się od gabinetu do gabinetu trafiłam w ręce Fachowca i po PIERWSZEJ DOSŁOWNIE PIERWSZEJ wizycie ból minął i otrzymałam szereg wytycznych co do dalszego funkcjonowania. Odpowiada zawsze na telefony, prosi o kontakt po wizycie jak nasze samopoczucie. Nie przesadzę gdy stwierdzę Cudotwórca! Dla mnie Mistrz w swoim fachu, trafia w sedno bólu.

Profesjonalny, sympatyczny, cierpliwy fizjoterapeuta. Szybko i skutecznie leczy urazy, uczy zapobiegać kontuzjom. Z czystym sumieniem i sprawnym nogami polecam!

Trenuje kulturystyke. Taki sport, ze niestety zdazaja sie czasem ciezkie kontuzje, jednak majac profesjonaliste Bartlomieja Idziaka przy boku z bezcenna wiedza, szybko i skutecznie kontuzje zostaja wyleczone. Dziekuje!

Profesjonalista, który stawia na nogi. Podczas naszej współpracy rehabilitacyjnej nauczyłem się bardzo dużo o tym jak działa moje ciało i jak mogę zapobiegać kolejnym kontuzjom. Bogaty repertuar umiejętności pozwala na znalezienie remedium na każdą przypadłość. Z całą pewnością polecam specjalistę!

Super fachowiec,godny polecenia!Bardzo miły i kulturalny człowiek.Po trzech operacjach kolana,w końcu porządna rehabilitacja.Z czystym sumieniem polecam!