Bardzo dobry rehabilitant. Wielokrotnie pomógł mi w dolegliwościach bólowy. Pierwszy raz trafiłem do niego z "wypadniętym" dyskiem. Lekarz zastępujący mojego pierwszego kontaktu stwierdził, że to tylko naciągnięcie mięśnia, a mnie tak bolało, że już nogami nie mogłem zbytnio poruszać, chodzenie sprawiało wielki ból. Po wizycie w kilka dni zapomniałem wogóle, że miałem takie dolegliwości. Od tamtego czasu z róznymi bólami pleców, bioder itp. udaję się własnie do tej osoby i za każdym razem wychodzę zadowolony. Profesjonalny zabieg oraz "zadanie domowe" :). Polecam bardzo centrum rehabilitacji "GAJA".

Polecam bardzo centrum rehabilitacji "GAJA".

Dzięki panu Bartkowi i jego "złotym rączkom" a przede wszystkim Kompetencji , znajomości anatomii , i stawiania trafnych diagnoz pozbyłam się ogromnego bólu. Korzystam z jego pomocy od kilkunastu lat. Nie pomogli mi ortopedzi , chirurdzy a on dzięki swej fachowej wiedzy potrafi każdemu pomóc. Serdecznie polecam !!!!!!!!

Korzystam z jego pomocy od kilkunastu lat.
Serdecznie polecam !!!!!!!!

Bardzo ale to bardzo polecam usługi pana Bartka , jest osobą kompetentną w wykonywaniu swojego zawodu. Korzystam z jego usług rehabilitacyjnych od kilkunastu lat.W moich schorzeniach - biodra,kolana - nie pomogło mi czterech ortopedów-traumatologów , dwóch chirurgów, trzy zastrzyki po 160 zł każdy. Po dwóch wizytach pan Bartek pozbawił mnie bólu . Ma złote ręce i wielką wiedzę w temacie anatomii . Polecam!!!!!!!!

Super rehabilitant!!!!! Ogromna wiedza w zakresie anatomii. Właściwe diagnozy i fachowa pomoc w dolegliwościach !!! Polecam wszystkim cierpiącym !!!!!!

Bardzo dobry specjalista. Chodziłem do niego z bolącym ramieniem. Znalazł przyczynę, dostałem ćwiczenia do domu i jestem zadowolony. Nie boli mnie już. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Bielawa"?

Agnieszka Gawlik

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
ul. Piastowska 33
Piastowska 15/B
58-260 Bielawa
Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Carolina medical center
Pory 78 (przy torze Stegny)
Lecznica Specjalistyczno-Zabiegowa OMED Kabaty
ulica Wąwozowa 21