lekarz Bartłomiej Jończy

Kardiolog

Jestem stałą pacjentką pana doktora, zawdzięczam mu znaczną poprawę zdrowia i mimo, iż udałam się do wielu lekarzy dopiero u dr. Jończy doświadczyłam pełnego zaangażowania, trafnej diagnozy i skutecznej pomocy. W związku z tym, że zależało mi na kontynuowaniu leczenia u Pana dr wiem, że od 2010 pracuje za granicą, więc PONIŻSZA OPINIA ZE WZGLĘDU NA DATĘ DODANIA NIE MOŻE BYĆ PRAWDZIWĄ. Poza tym wyjątkowo miły i kulturalny człowiek, szczerze polecam.

Spotkałem tego lekarza w szpitalu i opinie jakie czytam o nim na tej stronie mnie zadziwiają podszedł do mnie jak do zła koniecznego zupełnie inaczej niż inni lekarze na tym oddziale, myślałem że może to jakiś jednodniowy wypadek ale niestety jestem częstym gościem na Batorego i tak samo do mnie podchodzi. Kiedyś dostałem skierowanie do szpitala na kardiologie a dyżur miał właśnie dr. Jończy to przegnał mnie do góry i z powrotem dobrze że nie po schodach ledwo zipiącego chorego człowieka, może mnie nie lubi ale wtedy nie może być dobrym lekarzem wybierając pacjentów temu ratuje życie tego mam gdzieś. naprawde wspaniały lekarz

Bardzo wyczerpująco tłumaczy zawiłości choroby,uprzejmy i kulturalny, czasem może trochę zabiegany:-)

DO SZPITALA TRAFIŁEM Z KWASICĄ I CUKRZYCĄ LEKARZ DYŻURNY DOKTOR BARTŁOMIEJ JOŃCZY WSPANIAŁY UPRZEJMY NIEZWYKLE SKUTECZNY LEKARZ BARDZO MI POMÓGŁ. PAN DR JOŃCZY PRZEJAWIA TROSKĘ O ZDROWIE PACJENTA EFEKTY JEGO LECZENIA I POMOCY W MOIM WYPADKU BARDZO DOBRE BARDZO DOBRY KONTAKT Z PACJENTEM NIEZWYKLE UPRZEJMY I KULTURALNY CZŁOWIEK SZCZERZE POLECAM INNYM PACJENTOM