lekarz Bartłomiej Kaliniak

3,7
3,4
3,7
3,6

Wszystko w najlepszym porządku. Polecam tego lekarza. Pan doktor poświęcił dużo czasu , wytłumaczył powód moich dolegliwości. Bezproblemowy kontakt telefoniczny w przypadku dodatkowych pytań.

Lekarz kompleksowo podchodzący do problemu. Zlecił dodatkowe badania, wyjaśnił moje dolegliwości. Uprzejmy. Mógły trochę więcej poświęcić czasu.

Polecam serdecznie. Dobry lekarz. Do tej pory byłem leczony tylko lekami p/bólowymi. Zastosował leczenie które przyniosło efekt. Dziękuję

Zastosował leczenie które przyniosło efekt.
Dziękuję

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, odczuwalna empatia, osoba starająca się zrozumieć pacjenta, pomocna. W moim przypadku - pomoc medyczna trafiona, skuteczna. Sympatyczny człowiek. Lekarz godny polecenia.

Serdecznie polecam P. doktora. Trafnie postawił diagnozę. Mogę liczyć na jego pomoc. Jeżeli jestem w potrzebie znajdzie czas żeby ze mną porozmawiać oraz zalecić odpowiednie lekarstwa.

Dr Kaliniak jest wspaniałym lekarzem który kompetentnie tłumaczy problem chorobowy. Trafnie postawił u mnie diagnozę oraz zastosował skuteczne leczenie. Uważam że mógłby trochę poświecać wiecej czasu, ale czekają w kolejce na wizytę w poradni Nie dziwię się że wizyta trwa około 15 minut. Polecam serdecznie tego lekarza

Trafnie postawił u mnie diagnozę oraz zastosował skuteczne leczenie.
Nie dziwię się że wizyta trwa około 15 minut.
Polecam serdecznie tego lekarza

Lekarzem jest , ale nie polecam. Ciągły pospiech , brak współczucia. Nie wiem jak zachowuje się na prywatnej praktyce.

Godny polecenia. Specjalista w 100 % a byłem jeż u wielu

Godny polecenia. Specjalista w 100 % a byłem jeż u wielu

Bardzo dobry lekarz. Potrafi dokładnie wytłumaczyć problem choroby. Poświęca wystarczająco dużo czasu. Muszę przyznać że pacjent nie jest mu obojętny. Mogę na niego zawsze liczyć. To rzadka cecha.Polecam wszystkim.

Polecam Pana doktora. Uprzejmy, wystarczająco dużo poświęcił czasu podczas wizyty w gabinecie. Dodatkowo mogę zawsze liczyć na wsparcie przez telefon. Wdzięczna pacjentka

Dodatkowo mogę zawsze liczyć na wsparcie przez telefon.
Wdzięczna pacjentka

Wciąż poszukujesz "Neurolog Rybnik"?

Strzelców Bytomskich 11
ul. Jagiellońska 7 Rydułtowy