lekarz Bartłomiej Kaliniak

Neurolog

Lekarz bardzo uprzejmy, konkretny. Wytłumaczył chorobę, zlecił szereg badań do wykonania. Zobaczymy co będzie dalej. Polecam !! :)

Nie będę polecać tego lekarza. Brak empatii i kompleksowego podejścia sprawił że tabletki które mi przepisał były za mocne i mi zaszkodziły. Odwiozło mnie pogotowie do szpitala. Po wszystkim stwierdził że mam brać dalej a organizm się przyzwyczai. Nie dopytywał nawet co się stało.

Do doktora Kaliniaka chodzę już pół roku . Lekarz bardzo kompetentny , wesprze, wysłucha, dobrze dobierze leki . Przy czym zawsze poprawi humor . Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Lekarz z powołania. Mało jest takich specjalistów w Raciborzu .

Wszystko w najlepszym porządku. Polecam tego lekarza. Pan doktor poświęcił dużo czasu , wytłumaczył powód moich dolegliwości. Bezproblemowy kontakt telefoniczny w przypadku dodatkowych pytań.

Lekarz kompleksowo podchodzący do problemu. Zlecił dodatkowe badania, wyjaśnił moje dolegliwości. Uprzejmy. Mógły trochę więcej poświęcić czasu.

Lekarzem jest , ale nie polecam. Ciągły pospiech , brak współczucia. Nie wiem jak zachowuje się na prywatnej praktyce.

Polecam serdecznie. Dobry lekarz. Do tej pory byłem leczony tylko lekami p/bólowymi. Zastosował leczenie które przyniosło efekt. Dziękuję

Zastosował leczenie które przyniosło efekt.
Dziękuję

Stanowczo nie polecam tego lekarza moja mama była u niego nie zapoznawszy się nawet z Jej dolegliwościami przepisał lekarstwa które zamiast pomagać zaszkodziły i mama trafiła po nich do szpitala

Witam. Byłem w szpitalu z problemami i tego lekarza na oczy nie widziałem, jedyne co zrobił to się na wypisie podpisał i to wszystko, nawet nie wiem jak wygląda.

Witam.

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, odczuwalna empatia, osoba starająca się zrozumieć pacjenta, pomocna. W moim przypadku - pomoc medyczna trafiona, skuteczna. Sympatyczny człowiek. Lekarz godny polecenia.