dr n. med. Bartłomiej Kopaczewski

Neurochirurg

Dziękuję dr Kopaczewskiemu za profesjonalizm oraz całemu zespołowi z Kliniki Solumed za opiekę, życzliwość i szybki powrót do zdrowia. Najważniejsze, że bez bólu na drugi dzień wróciłam do domu. Bardzo dziękuję, niecały miesiąc po operacji a ja czuję się świetnie!

Doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, umie wysłuchać co jest bardzo ważne! Poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, dokładnie tłumaczy mi kolejne etapy leczenia, tego co będzie się działo. Dzięki temu wiem czego mogę się spodziewać. Do doktora Kopaczewskiego chodzę już kilka lat i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i ludzkie podejście do chorego!

Co tam dużo mówić to jest złota rączka.po operacji stenozy, kręgozmyku jestem 1 miesiąc po operacji i jestem super zadowolony. Polecam 100% tego lekarza .

Byłem na prywatnej wizycie, po operacji przeprowadzonej przez samego pana dr Kopaczewskiego, także wizyta przebiegła sprawnie, bo lekarz pamiętał mnie ze szpitala. Wszystko idzie ku dobremu. Polecam szczególnie dla osób, które tak jak ja cierpiały na dyskopatię lędźwiową.

• Kilka lat życia z bólem kręgosłupa stało się złym wspomnieniem. Jestem po operacji i nadrabiam stracone lata. Wszystko dzięki dr Kopaczewskiemu . Super podejście do pacjentów, zawsze znalazł choć kilak minut na rozmowę i rozwianie obaw przed zabiegiem. Po zabiegu wszystko wytłumaczył, łącznie z pierwszym uruchomieniem. Polecam.

Mały gabinet w centrum Poznania, a w nim wspaniały specjalista neurochirurg, który nie uznaje za ujmę zajmowanie się „mniejszymi sprawami” . Stara się pomóc wszystkim pacjentom, którzy do niego trafiają. Wyrazy szacunku dla pana doktora

Narodziny dziecka to zazwyczaj najszczęśliwszy dzień w życiu człowieka. My w tym dniu dowiedzieliśmy się również o chorobie. Anioł nad nami czuwał w postaci doktora Bartłomieja Kopaczewskiego, który przeprowadzał zabieg umieszczenia zastawki. Wszystko poszło zgodnie z planem, bez komplikacji. Z całego serca dziękujemy Doktorze.

Szczerze polecam ten gabinet i doktora Kopaczewskiego. Młody, zdolny i niezepsuty złymi nawykami (a wiem, bo korzystam z kilku poradni). Na fundusz się nie dostałem, a zależało mi na czasie i tak przypadkiem będąc na Słowackiego, trafiłem na ten niepozorny gabinet.

Dr Kopaczewski jest wspaniałym fachowcem. Pragnę podziękować mu za opiekę nad moim synkiem. To lekarz który uspokoił moje skołatane nerwy, pomógł przetrwać w trudnych chwilach. Założył zastawkę i dzięki temu mam zdrowe i radosne dziecko, a wydawało się, że będzie już bardzo źle. Dziękuję Doktorowi i Pielęgniarkom ze Szpitalnej za opiekę i wyrozumiałość. Za dobre słowo i pomoc.

Dwa miesiące temu przeszedłem operację w Szpitalu HCP w Poznaniu i operował mnie właśni e pan doktor. Wszystko ładnie sie wygoiło, nie było powikłań i niedługo wracam do pracy. Dziękuje serdecznie doktorowi Kopaczewskiemu i pielęgniarkom

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Poznań"?

dr
Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Jakub Moskal

Neurochirurg
UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań