dr n. med. Bartłomiej Kopaczewski

Neurochirurg

Trafiłem do pana doktora Kopaczewskiego z ostrą porażenną rwą kulszową. Sekwestr krążka międzykręgowego do kanału kręgowego. Nawrót dyskopatii już po jednej operacji endoskopowej tego samego odcinka wykonanej wcześniej przez innego lekarza. Bezsenny miesiąc ciągłego bólu zamierających przyciśniętych przez rozlaną przepuklinę nerwów rdzeniowych. Pan doktor Kopaczewski wytłumaczył mi dokładnie co powoduje ból, co on jako lekarz ma do zrobienia. Zostałem przez pana doktora pocieszony i objęty wspaniałą troską. Jeszcze nigdy obca mi osoba nie dała mi od siebie tyle prostej dobroci i bezinteresownej empatii. Wyobrażam sobie teraz już po operacji, jak stoi Pan ubrany cały łącznie z zasłoniętą głową, twarzą i szyją (bo ma Pan piękną, pokaźną brodę) w sterylny strój chirurga z okularami Keplera i oświetleniem na głowie ponad dwie godziny, w miejscu, w wielkim skupieniu nad moimi otwartymi plecami i operuje Pan mój rdzeń kręgowy. Myślę, że to wyjątkowa i wyjątkowo trudna praca, praca – dar, która mi daje szansę na lepsze życie. Podsumowując Pan Doktor Kopaczewski to solidny i wspaniały lekarz, diagnozuje, bez wahania podejmuje się pracy jako operator i usuwa źródło bólu i choroby, do tego pan doktor to człowiek empatyczny, bezpośredni i zatroskany o pacjentów. Dziękuję!

4 lata wstawił naszemu dziecku zastawkę komorowo otrzewną, tłumacząc że jest niezbędna do ratowania życia dziecka. A problem tkwił w potężnym guzie, gdzie na operację mieliśmy czekać około 2 tygodnie. Na pytanie jak będzie wyglądała operacja odpowiedź tak wytniemy, wytniemy A co z dzieckiem po tak poważnej ingerencji cytuje: będzie dobrze widzi pan tego chłopca na korytarzu 3 raz go docinam.

Szczyt szczytów !!!! Cudowny uzdrowiciel ZUS-wski !!! Kilku wybitnych neurochirurgów wydało opinię o pilnej, natychmiastowej operacji z wstawieniem implantów mojemu synowi gdyż z dnia na dzień sytuacja staje się grożniejsza i grozi mu wózek inwalidzki. ZUS jak to ZUS ma swoich cudownych uzdrowicieli, którym płaci za odrzucenie prawa do zasiłku rehabilitacyjnego . 13 pażdziernika ,,cudowny uzdrowiciel,, stwierdził, że operacja jest zbyteczna i niewskazana , bo ,,tylko oskrobią dysk,, !!!! Swoim stwierdzeniem ,,ten niby lekarz,, zakłócił wszystkie opinie i doprowadził syna , że zawahał się odnośnie operacji. Jak można dla pieniędzy tak postapić ,,panie niby lekarzu,, ??? Na podstawie pana opinii ZUS stwierdził , że syn jest zdrowy i zdolny do pracy. Tym razem żle pan trafił, bo trafił pan na mnie !!!! Sprawa toczy się w sądzie. Obiecuję panu, że to nie pan pozbawi doskonałych neurochirugów prawa wykonywania zawodu . Ja panu wytoczę proces jakiego jeszcze sąd nie widział. Obiecuję dla dobra innych chorych !!!

Może kiedyś był to dobry lekarz ale obecnie zachowuje się jak naćpany. Nie kontroluje ani tego co mówi anj tego co robi! Za drzwiami gabinetu słychać jak klnie, wyzywa innych . Prostą operacje zrobił tak , że czekają mnie dwie inne żeby to naprawić!!!

Czytam te opinie i nie dowierzam. Dziewczyna poszła do niego z gorączka 39, bólem gardła, a wyszła z recepta na nurofen zatoki po 2 minutach. Nawet nie zajrzał w gardło, kompletne zero zainteresowania. Mało tego, poszliśmy prywatnie do lekarza i okazało się, że ma ostrą anginę. Brawa dla naszej służby zdrowia. Za co my płacimy? A temu lekarzowi tylko pogratulować!!!!

Doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, umie wysłuchać co jest bardzo ważne! Poświęca tyle czasu ile potrzebuję, dokładnie tłumaczy kolejne etapy leczenia, tego co będzie się działo. Dzięki temu wiem czego mogę się spodziewać. Do doktora Kopaczewskiego chodzę już kilka lat i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i ludzkie podejście do chorego!

Ja byłam w Koninie na NFZ wizyta 5 min na pytania dotyczące zdrowia odpowiada miłego dnia życzę i do widzenia. Żenada. Nie polecam

Bardzo dobre podejście do pacjenta, na wszystkie pytania otrzymałam 100%odpowiedz. Leki które zostały dobrane można powiedzieć że strzał w dziesiątkę. Gorąca polecam jako stała pacjentka 😊😊😊

Polecam doktora calym swoim swrcem.Uratowal mi zdrowie i zycie.Dziekuje doktorze.Jestem po dwoch operacjach ledzwi.Doktor nawet o 2 w nocy pomagal.Mega Człowiek i Mega Pani asystentka ktora nazywam Szefowa bo wszystkiego pilnuje...

. Bardzo dobry lekarz. Bardzo dobry czlowiek z sercem i duchem do pacjenta , wecz aniol. Takich oddanych i poswiecajacych sie lekarzy nie ma w Polsce i moze swiecie. Brak mi slow pochwaly . Polecam Pana Kopaczewskiego