dr hab. n. med. Bartłomiej Kordasiewicz

Zerwany mięsień głowy długiej bicepsa - kosultacja z 3ma topowymi specjalistami w Warszawie. Dr Kordasiewicz jako jedyny przedstawił pełne, rzetelne spektrum sytuacji, wskazując alternatywę. Pozostali dwaj - operacja. Pamiętajcie to biznes jak każdy inny. Dr Bartłomiej to człowiek godny szacunku.

Fantastyczny specjalista od barku.Jestem 7 lat po operacji i po poprzednich schorzeniach nie ma nawet śladu.Juz po roku od operacji wróciłem do pełnej sprawności. Wnikliwe podejście do schorzenia i bardzo profesjonalne podejście do problemu.Polecam i dziękuję.

Znakomity chirurg. Pomimo mojego wieku /w chwili operacji miałem 77 lat/ dokonał rekonstrukcji mojego prawego barku po bardzo poważnym urazie. Wróciłem do pełnej sprawności i do gry w tenisa z mistrzostwem Polski włącznie /w grupie +80/. Dziękuję

Dziękuję z całego serca za rzetelnie wykonana operację barku, za doskonałą opiekę, wyrozumiałość i pomoc. Lekarz godny polecenia. Stefania z Rybnika

Swietny lekarz i bardzo mily czlowiek.W 2006 r. Doktor przeprowadzil operacje mojego lewego kolana w szpitalu im.Prof.Adama Grucy w Otwocku.Mialem sie zglosic po paru mc do kontroli ale jako 23letni chlopak uznalem ze nie ma takiej potrzeby :) A szkoda bo powinienem wtedy isc i podziekowac za wszystko. Ogolnie mowiac z kolanem wszystko w porzadku od czasu opoeracji a ja zapomnialem ze cos mi w nim dolegalo. Postawiona przed badaniem rezonansem magnetycznym diagnoza okazala sie w 100%trafiona a operacja udana.Dziekuje Doktorze. Ocena 20/10.

NIE polecam. Nie wiem skąd takie pozytywne opienie. Jezeli macie naprawdę problem idzcie do innego ortopedy. Po dwóch wizytach p. dr dalej kazał czekać. Cierpiałem niesamowity ból. Na drugiej wizycie nie chciał nawet mnie obejrzeć. WIzyty po 200zł. Pieniądze i czas wyrzucone w błoto. Odpowiedz p. doktora taka choroba, musi boleć i trzeba czekać. Jakbym sie posłuchał prawdopodobnie już by mnie nie było. Miałem zakażenie bakterią - miesiąc czasu męczarni. Kolejny ortopeda dwa dni później natychmiast skierował mnie na oddział. Kojejnego dnia miałem już operacje. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

lekarz jakich malo mily sympatyczny i z ogromnym zasobem wiedzy super podejscie do pacjeta operowal mi dwa razy bark w szpitalu w Otwocku i po operacji zapomnialam co to jest bol barku za co jestem mu ogromnie wdzieczna

Wystawione noty mówią same za siebie.Doskonały specjalista,kompetentny,rzeczowy o wzorowym podejściu do pacjenta.W/g mnie nie słabych stron.Kontakt z pacjentem nie kończy się w momencie operacji lecz trwa do zakończenia kuracji.Wszystkim potrzebującym fachowej i skutecznej pomocy polecam tego fachowca o złotych rękach.

Wspaniały lekarz. Trafiłam do niego z obawą, że już nigdy nie odzyskam pełnej sprawności barku i nie pozbędę się dokuczliwego bółu, bałam się konieczności operacji. Dr Kordasiewicz zapoznał się z wynikami badań, przeprowadził wywiad i zaproponował strategię leczenia, którą poleciłby swojej mamie. Trafną diagnozą i odpowiednimi zaleceniami rehabilitacyjnymi uratował mnie przed operacją i znacznie dłuższą rehabilitacją po ewentualnym zabiegu. Obecnie mogę wykonywać czynności i ruchy wcześniej nieosiągalne. Bardzo cieszę się, że trafiłam na takiego lekarza i człowieka. Polecam wszystkim z problemami barkowymi. Jadwiga

Znakomity ortopeda, profesjonalista na najwyższym poziomie od barków. Mój problem z barkiem, który trapił (i spać nie dawał;) od roku, konsultowało ośmiu różnych ortopedów; każdy miał inny pomysł i opinię.W końcu udałam się z wynikami badań do doktora Kordasiewicza.który w wyczerpujący sposób je zinterpretował (jest bardzo życzliwy, wzbudził zaufanie, jak nikt przedtem). Dziś jestem trzeci miesiąc po operacji, której bardzo się bałam. Owszem okres 6 tygodni unieruchomienia był raczej ciężki, ale wszystko wraca w naturalny sposób do pełni sprawności,jestem szczęśliwa, że mam to za sobą. I pewność, że mogę spać w nocy;) Dziękuję z serca Panu Doktorowi i oddaję wyrazy najwyższego szacunku.Pacjentka Ewa z Lubelszczyzny.