lek. dent. Bartłomiej Kozak

Bardzo dobry stomatolog. Ze względu na przyzębie byłam odsyłana od specjalisty do specjalisty, aż trafiłam na dr. Bartka. Po poddziąsłowym skalingu i leczeniu nastąpiła znaczna poprawa sytuacji i tak jest do dziś. Doktor nigdy się nie spieszy i chętnie odpowiada na wszystkie pytania, oraz pomaga w podjęciu decyzji co do dalszego leczenia zębów. Polecam!

Każdy z nas z pewnością nachodził się w życiu po stomatologach. Eksperymenty są dobre (np. w łóżku) ale nie z własnym zdrowiem. Jak dobrze było zatem trafić do lekarza Kozaka. Cholernie profesjonalnie, na wesoło i z wysoką kulturą osobistą. Myślałem, że tacy spece to tylko w filmach lub w Nowym Jorku. A tu się okazuje, że można takiego jednego znaleźć rzut kamieniem od Wrocławia. Pomógł mi już nie raz i wiem, że zawsze mogę na niego liczyć. Chciałbym by świat medycyny tak wyglądał. Jak Jak do stomatologa, to tylko lekarza ...

Jak Jak do stomatologa, to tylko lekarza Kozaka. Już od wejścia czujemy, że trafiliśmy pod dobry adres. Serdecznie i bardzo profesjo

Świetny specjalista. Usunął mi wszystkie cztery ósemki praktycznie bezboleśnie. Już po pierwszym zabiegu moje zaufanie wzrosło i teraz zawsze z każdym problemem zgłaszam się do pana doktora, czy to skaling, czy wypełnienia. Ostatnio usunął mi resztki kleju po aparacie ortodontycznym, przez które to miałam przebarwione zęby. Wystarczyło 15 minut pracy i już mogę się szeroko uśmiechać. Na dodatek, jest przemiłym człowiekiem, potrafi rozmawiać z pacjentem i go odstresować. Polecam serdecznie. Naprawdę warto dojeżdżać z Wrocławia do takiego specjalisty!

Najlepszy z najlepszych. Nie miałam nigdy wcześniej do czynienia z tak kompetentnym stomatologiem. Zgadzam się z przedmówcą iż doktor nigdy niczego nie proponuje na siłę! Jest mega dobry w tym co robi! POLECAM przez duże P

Najlepszy lekarz jakiego znam. Jest pasjonatem swojej dziedziny i widać, że interesuje się nią, przez co cały czas powiększa swoją wiedzę i tylko czeka, by ją wykorzystać w praktyce. Bardzo uprzejmy, komunikatywny i troskliwy. Leczyłem ząb kanałowo - nie sądziłem, że może to być tak bezstresowe. Wykonał mi kosmetykę kilku zębów przednich ale przy okazji tak, że optycznie zmniejszył krzywiznę zgryzu. Nigdy z czymś podobnym się nie spotkałem. Nigdy nie proponuje na siłę zabiegów, które nie są potrzebne (pacjent od razu takie rzeczy zauważa). Świetny lekarz.