lekarz Bartłomiej Krawczyk

Bardzo rzeczowy lekarz, kompetentny, godny polecenia. Kontaktowy. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Dziękuję.

Polecam Pana Bartosza wg.mnie specjalista 1 klasa podjął się roboty chirurgicznej ,której nie chcieli robić starsi chirurdzy wykonał ją bezbłędnie wkładając w robotę swoją wiedzę ,serce i umiejętności nie chciałbym przesłodzić w ocenie - oby to co opisuję trwało dalej powodzenia w służbie dla pacjenta

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji ,osobowości ,empatii Pana Doktora. Lekarz bardzo miły ,ale rzeczowy. Dokładny ,chętnie dzielący się wiedzą. Niewielu takich specjalistów miałam okazję spotkać na swojej drodze. Serdecznie polecam

Znakomity ortopeda. Miałem poważny uraz nogi i bardzo mi pomógł. Do tego bardzo miły i uprzejmy. Wykonuje swój zawód z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem Widać, że ma prawdziwe powołanie, aby nieść pomoc ludziom. Polecam

Polecam

Ogromny talent medyczny, klasa w każdym calu, empatia. Słowem znakomity lekarz. Jestem pacjentką Pana Doktora i z autopsji wzięły się te określenia. Niedawno przeszłam operację całkowitej wymiany stawu kolanowego. Teraz jestem rekonwalescentką i w szybkim tempie wracam do zdrowia. Zawdzięczam to przede wszystkim umiejętnościom Pana Doktora. Za wszystko wystarczyło słowo: dziękuję. Szczerze polecam Pana Doktora i jeszcze raz powiem: BARDZO DZIĘKUJĘ. Wdzięczna pacjentka Jolanta Ciupińska

BARDZO CIERPLIWY I KOMPETENTNY LEKARZ. TYLKO JEMU MOGĘ PODDAĆ SIĘ KAŻDEJ OPERACJI. BARDZO INTELIGENTNA OSOBOWOŚĆ.CIERPLIWY BEZ GRANIC. NIE JEST ZAINTERESOWANY ŻADNĄ FORMĄ PODZIĘKOWANIA - WYSTARCZY SERDECZNE DZIĘKUJĘ. BARDZO POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM ....

Cierpliwy, mający zawsze czas dla pacjenta. Nie przyjmuje byle odhaczyć wizytę tylko poświęca czas pacjentowi, wysłucha, przeprowadzi szczegółowy wywiad oraz wytłumaczy na czym choroba polega, jakie i dlaczego chce zastosować leczenie. Operował mi rękę "uwolnienie nerwu łokciowego" - wszystko przebiegło poprawnie. jestem zadowolona z przebiegu leczenia.

Zostałam odesłana od innego ortopedy do doktora Krawczyka ze względu na jego szeroki zakres wiedzy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona miły, cierpliwy lekarz,a jak wiadomo to rzadkość w tej branży. Dokładnie wszystko mi wytłumaczył. Oby jak najwięcej takich lekarzy. Naprawdę polecam!

Naprawdę polecam!

Naprawdę godny polecenia lekarz który wreszcie wytłumaczył mi na czym polega moje schorzenie i jakie kroki zamierza podjąć aby zniwelować ból.

Jako rodowita mieszkanka Radomska, jestem szczęśliwa , że lekarz o tak szerokiej wiedzy i kompetencjach przyjeżdża do naszego miasta. Jakiś czas temu operował mojego męża, który doznał poważnego urazu ręki. Operacja była skomplikowana i wymagała wielkiej precyzji. Pan doktor to majstersztyk ortopedii. Uważam , że to lekarz nowej generacji o zupełnie nowym, przyjaznym podejściu do pacjenta. Gorąco polecam. Renata .