dr n. med. Bartłomiej Kret

Neurolog

Trudno opisać wizytę. Szkoda słów. Lekarz nie nadaje sie do opieki nad osobami starszymi. Niczego nie tlumaczy. Wydsje sie niezsinteresowany. Nie polecam

Ciężko to opisać, ale dwie wizyty zajęły raptem 3 minuty. Ponad miesiąc już trwa "leczenie" i nie ma poprawy. Bardziej pomaga zwykły ibuprom, niż przepisany specyfik. Zero wyjaśnienia, "diagnoza" wysnuta z opisu rezonansu (obraz z rezonansu nawet nie sprawdzony przez lekarza).

Ciężko to opisać, ale dwie wizyty zajęły raptem 3 minuty.
Ponad miesiąc już trwa "leczenie" i nie ma poprawy.
Bardziej pomaga zwykły ibuprom, niż przepisany specyfik.

Przepisuje to co chce, nie tłumaczy co to za lek i rozkłada rece, nie wiem czy wogle sobie zdaje sprawe ze postępuje wg czego to nie wiem ale nie słucha pacjenta i nie jest godny polecenia