lekarz Bartłomiej Kubacki

Psychiatra

2,5
2,5

Ten człowiek nie powinien wykonywać zawodu,który wymaga wspierania ludzi. Podchodzi do pacjenta obcesowo, jest arogancki i traktuje z wyższością. Swoje frustrację życiowe przelewa na pacjenta. Tylko najsłabszy i "najmniejszy" charakterem człowiek niszczy tych najsłabszych,zależnych od niego w trudnym położeniu życiowym. Panie doktorze,ale przychodzi taki moment,że już nie może Pan "gnoić" ludzi i jest Pan sam ze sobą i co wtedy Pan myśli i czuję? Powodzenia. Całe szczęście,że są inni lekarze,którzy zasługują na to miano. Pan nie zasługuje na bycie lekarzem. Bo lekarz ma leczyć i wspierać a nie niszczyć ludzi. Jesteś "małym człowieczkiem" i wiesz o tym dobrze

Przez 30 lat chodziłem po różnych lekarzach, którzy rozpoznawali u mnie zaburzenia osobowości i inne, a Pan Dr wreszcie powiedział mi na pierwszej wizycie to co przeczuwałem od lat, że mam zespół Aspergera. Ulżyło mi, jak również dostałem skierowanie na odpowiednią terapię. Bardzo dziękuję!

Nerwowy, kwestionuje wszystko, nie daje dojść do słowa. Potrafi być uprzejmy (poprzednia wizyta). Bez powodu zmiana o 180 stopni. Jeśli nie chcesz zostać zdołowany po rozmowie z panem doktorem, odradzam.

Zdecydowanie polecam!Lekarz bardzo kompetentny i wzbudza zaufanie.

Zdecydowanie polecam!Lekarz bardzo kompetentny i wzbudza zaufanie.