lekarz Bartłomiej Kubacki

Psychiatra

2,4
2,5
2,7

Na początku czułam się mocno spięta, Pan Dr chyba to wyczuł, bo zaproponował mi wodę i otwarcie okna. Z każdym słowem czułam się bardziej otwarta, a On skupiony na tym co mówiłam. Wreszcie kiedy się uśmiechnął odpowiedziałam tym samym i poczułam, że mój strach przed pierwszą wizytą ustąpił. Zalecił terapie grupową i lekkie leki przeciw lękowe, z pewnością przyjdę na kontrolną wizytę. Aldona

Tak jak opisują inni Pacjenci, zero empatii i poświęcenia czasu Pacjentowi. Skupienie wyłącznie na sobie i tym co zapisać w komputerze. W dodatku "lekarz" podnosił głos i krzyczał na mnie kiedy byłem w kryzysie psychicznym. Skandaliczne zachowanie i urągające godności pacjenta. Po wizycie czułem się znacznie gorzej niż przed. Proszę się zastanowić dobrze zanim wybierze się wizytę u tego "lekarza" bo może zrobić krzywdę Człowiekowi w kryzysie emocjonalnym/psychicznym.

Nie polecam takiego leczenia a raczej próby leczenia a raczej sposobu na zarabianie pieniędzy kosztem ludzi chorych, potrzebujących pomocy. Mógłbym podać wiele przekładów złego traktowania pacjenta ale podam ten: - panie doktorze, te tabletki które mi pan przepisał powodują raz biegunkę innym razem zaparcia, źle się po nich czuję, może coś innego dostanę - jestem psychiatrą a nie gastrologiem, brać dalej, na głowę pomoże

- jestem psychiatrą a nie gastrologiem, brać dalej, na głowę pomoże

Byłam z synkiem u Doktora, bo nie mogłam zostawić go sama w domu- jestem w ciązy. Zanim zaczął ze mną rozmawiać podsunął małemu fotel- co spowodowało, że mogliśmy swobodnie dyskutować. To miły gest :-) Doktor przedstawił mi opcje leczenia i zdecydowałam się na leki, pomimo, że wiem że mogą wpływać na nienarodzone dziecko, ale także psychoterapię. Umówiliśmy się na nastęną wizytę, polecam, Kasia

Totalnie nie polecam tego "lekarza". Miałem u tego człowieka 2 wizyty. Dziedzina jaką jest psychiatria jest specyficzna, a i podejście lekarza powinno być takie, aby pacjent czuł się swobodnie i bezpiecznie. Osobiście czułem sie skrępowany, jakbym byl na przesłuchaniu za karę. Moje odczucia powielają się z opiniami innych komentujących. Zero rzeczowego wyjaśnienia sytuacji, napisanie leków na kartce i do widzenia. Ponadto dodam, że dana osoba próbowała mnie zastraszać w postaci telefonu do pracodawcy odnośnie mojego stanu zdrowia. Także dwa razy zastanówcie się, gdzie chcecie się udać? Czy do kompetentnej osoby, ...

Totalnie nie polecam tego "lekarza". Miałem u tego człowieka 2 wizyty.
Zero rzeczowego wyjaśnienia sytuacji, napisanie leków na kartce i do widzenia.
Także dwa razy zastanówcie się, gdzie chcecie się udać? Czy do kompetentnej osoby, czy do człowieka, który nie powinien posiadać PWZL.
Nie polecam totalnie, uważam, że ta osoba jest złym lekarzem i do tego nie nadaje się

Faktycznie lekarz trochę jak śledczy przesłuchujący. Łapanie za słowka, przekręcanie sensu wypowiedzianych przeze mnie zdań. Agresywne dopytywanie o nazwę zakładu pracy, mimo iż charakter pracy został wyraźnie wcześniej opisany. Może był to "test", czy zdoła mnie wyprowadzić z równowagi. Osobom słabszym psychicznie nie polecam.

Lekarz był bardzo niemiły, łapał za słówka, kwestionował każde zdanie. Czułam się jak na przesłuchaniu.

Wizyta jak na mój gust była przydługa bo trwała godzinę, ale uważam ze dosyć kompleksowa. Pan Doktor jest bardzo wnikliwy, pytał mnie o cel, co mnie na początku zdziwiło, ale później uświadomiłam sobie że nigdy do tej pory nikt z lekarzy mnie o to nie pytał. Koniec- końców przepisał mi leki, po których, po ok. 3 tygodniach poczułam się lepiej, a do tego czasu miałam przyjmować doraźnie leki wspomagające. Zaprosił na kolejna wizytę- z pewnością skorzystam. Emilia

Emilia

Przez 30 lat chodziłem po różnych lekarzach, którzy rozpoznawali u mnie zaburzenia osobowości i inne, a Pan Dr wreszcie powiedział mi na pierwszej wizycie to co przeczuwałem od lat, że mam zespół Aspergera. Ulżyło mi, jak również dostałem skierowanie na odpowiednią terapię. Bardzo dziękuję!

Nerwowy, kwestionuje wszystko, nie daje dojść do słowa. Potrafi być uprzejmy (poprzednia wizyta). Bez powodu zmiana o 180 stopni. Jeśli nie chcesz zostać zdołowany po rozmowie z panem doktorem, odradzam.