dr Bartłomiej Kwiek

Dermatolog

Odradzam tego lekarza. Zrobił mi krzywdę do końca życia lepiej omijać go szerokim łukiem. Całe leczenie byli na szybko, tylko liczyła się kasa i kasa. Ciekawe ile jeszcze osób skrzywdził.

Bardzo zawiodłam się na tym lekarzu, jak widać opinie opinie są dobre a życie później pokazuje co innego. Przyszłam do niego z jednym problemem, a przez jego metody leczenia mam teraz masę nowych problemów ze skórą. Dlatego lepiej używajcie na niego bo was jeszcze oszpeci do końca życia.

polecam gorąco. Miły, sympatyczny, kompetentny

polecam gorąco. Miły, sympatyczny, kompetentny

Genialny lekarz, prawdziwy dermatolog. W końcu wyleczył mnie z trądziku, z którym tyle czasu walczyłam. Byłam w sumie u 5 różnych lekarzy dermatologów, smarowałam twarz różnymi maściami, połykałam tabletki itd. Doktor przeprowadził ze mną dokładny wywiad, posprawdzał wszystko, widać że, jest kompetentny i potrafi podejść do pacjenta. Nie leczy po łebkach każdemu wlepiając ten sam lek, który pomoże na chwile.