lek. dent. Bartłomiej Makowskilek. dent. Bartłomiej Makowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Bartłomiej Makowski

Dodaj opinię Umów wizytę

Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.

Witam, nareszcie lekarz który podchodzi do pacjenta jak człowiek. Pomału bo pomału ale chyba zaczynam się coraz mniej bać stomatologów po tej wizycie, ponieważ Pan Makowski tłumaczy cały proces co robi, dba o komfort pacjenta i to daje efekty. Będę proces leczenia u niego kontynuował i dziękuję mojej znajomej Oli że mi przedstawiła tak fantastycznego lekarza!

Herr Makowski B. ist ein exzellenter Zahnarzt, der sich viel Zeit für die Patienten und deren Zähne nimmt. Seine Behandlung ist hervorragend. Ich kann ihn nur weiterempfehlen... auch wenn ich ihn in meinem Urlaub Notfallmäßig besuchen musste. Ferner war ich positiv über seine Sprachkenntnisse (Deutsch + Englisch gleichermaßen) überrascht. Ich kann Herr Makowski wärmstens weiterempfehlen!

Wizyta przebiegła dobrze, zgodnie z oczekiwaniami,bezboleśnie.. Doktor uprzejmy wszystko wytłumaczył. Polecam .

Podpisuje się pod tymi opiniami którymi też przyznam się sugerowałem. Pan Makowski to świetny stomatolog, tak jak powiedział - nie będzie boleć i nie bolało, a trzeba przyznać, że pewnie jak inni i ja nie za bardzo lubię dentystów. Teraz mam już swojego stomatologa, dobre podejście do pacjenta i wytłumaczenie co będziemy robić. Polecam

Właściwy człowiek na właściwym miejscu ! Nie dość, że przede wszystkim profesjonalnie podchodzi do pacjenta - dbając o jego zdrowy i piękny uśmiech - to jeszcze klimat, który panuje w gabinecie jest nadwyraz przyjazny.

Dobrze, sprawnie i profesjonalnie, pacjent ma pełną wiedzę o diagnozie i wszelkie opcje leczenia przedstawione w sposób zrozumiały. Wolałbym nie odwiedzać, ale skoro zęby się sypią, to wiem, gdzie mam iść :)

Bardzo polecam Bartka Makowskiego! Lekarz pełen profesjonalizmu. Zawsze dokładnie, fachowo wytłumaczy co się dzieje z zębem i co najważniejsze skutecznie go wyleczy. Równierz bardzo profesjonalnie i bardzo dokladnie czysci zęby!

Bardzo polecam Bartka Makowskiego! Lekarz pełen profesjonalizmu.
Zawsze dokładnie, fachowo wytłumaczy co się dzieje z zębem i co najważniejsze

bardzo dobry fachowiec , korzystam z mężem z jego usług od kilku lat. do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie wysłucha i wytłumaczy pacjentowi co zrobić by zęby były zdrowe .Polecam

Master of Stomatology Usunieto mi 6 korzeni bezbolesnie w expresowym tempie ,atmosfera super ,pelny profesjonalizm ,super ceny,za 2 miesiace przylatuje z Londynu.zeby kontynuowac leczenie.Powodzenia Mr.Bartlomiej.Good Luck

Master of Stomatology

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216