lekarz Bartłomiej Panczyj

Pediatra

Dr Panczyj jest cudownym lekarzem. W wieku 8 msc moja córeczka poważnie zachorowała była w 3 szpitalach i żaden nie zdołał jej pomóc. Wypisaliśmy ja na własne żądanie do domu. Z płaczem i niemożnością oddawania moczu zawieźliśmy ją do doktora. On natychmiast postawił prawidłowa diagnozę i wysłał córeczkę do szpitala J. Pawła. Po 8 dniach malutka, wyleczona całkowicie opuściła szpital. A w poprzednich szpitalach spędziła łącznie 2 miesiące. Doktor przepisuje tanie antybiotyki ale bardzo skuteczne. Ile razy byliśmy z córką w przychodni. Lekarze tam mówili nam że dziecko ma zapalenie gardła, dostała antybiotyk na 8 dni. Po 3 dniach córka zaczęła wymiotować. Pojechaliśmy do Panczyja a on powiedział że nie potrzebnie faszerujemy dzie3cko antybiotykiem jak ona ma tylko wirusa 3 dniowego. I tacy są lekarze w przychodniach publicznych. Tylko się pieniądze przez nich dzieci truje i przy okazji pieniądze traci. Wszystkie mamy z dziećmi z mojej miejscowości jeżdżą do doktora Panczyja i bardzo go chwalą jeszcze żadna się na nim nie zawiodła ja również!!!

Od 11 lat jeżdżę z córką do doktora Panczyja jeżeli tylko zachoruje bo jest to jedyny pediatra w naszej okolicy, godny polecenia!!! Gdy miała trzy latka pomógł nam bardzo ratując córkę przed długotrwałym pobytem w szpitalu. Teraz mam drugą 3 miesięczną córeczkę i też już byliśmy u lekarza ale z dzieckiem zdrowym aby zobaczył czy wszystko w porządku z maluszkiem. Przyjął nas godzinę przed otwarciem gabinetu , a potem gdy poczekalnia była już pełna chorych dzieciaczków - nas wypuscił drugim wyjściem aby nie narażac córeczki na kontakt z chorymi! Bardzo ...

Bardzo kompetentny, miły dla dzieci /i mamuś- również!/
Godny polecenia lekarz!!!

Lekarz z powołania, z niesamowitym podejściem do małych pacjentów

Lekarz z powołania, z niesamowitym podejściem do małych pacjentów

Witam. Ja również miałam przyjemność leczyć córeczkę u Pana doktora:) Pomógł nam dziecko miało zapalenie oskrzeli, dostało zastrzyki i potem antybiotyk doustny i wszystko ustąpiło. Oceniłam Doktora najlepiej jak się dało...szkoda tylko że nie mają Państwo pytania, jak Pan doktor podchodzi do Rodziców, a właściwie do mam:)...komplemenciarz z Niego.

Lekarz z ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem.Bardzo miły,uprzejmy grzeczny.Stawia właściwą diagnozę.

Jeszcze żaden lekarz nie zbadał mi tak dzieci, tzn tak szczegółowo.Koszt wizyty uważam że jest nie wielki tym bardziej że byłam z 2 dzieci a skasował 60 zł.POLECAM

Bardzo polecam. Nie znam lepszego pediatry. Bada bardzo dokładnie, bardzo chętnie udziela porad i odpowiada na wszystkie pytania.

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny, odpowiada na wszystkie zadane pytania, nie odniosłam wrażenia, że leci tylko na kasę - wręcz przeciwnie czasami nie chce wziąźć za wizytę lub poradę jeśli uważa, że nie pomógł. Jedyny minus jak dla mnie to fakt, że zaleca wszystkie nadplanowe szczepienia a ja nie do końca się z tym zgadzam.

nie spotkałam jeszcze lepszego lekarza zbada dziecko od stóp do głowy zmierzy zważy osłucha z każdej strony bardzo polecam naprawdę warto

Witam,lekarz Bartłomiej Panczyj jest bardzo dobrym lekarzem,jeżdzę z moimi dziećmi do niego od 7 lat i nigdy się na nim nie zawiodłam,uważam że jak on mi zbada dzieci to mogę być spokojna o zdrowie swoich pociech.Gorąco polecam tego lekarza dla niego nie liczą się pieniądze tylko zdrowie swoich małych pacjentów

Wciąż poszukujesz "Pediatra "?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław