lekarz Bartłomiej Rokosz

Chirurg ogólny

Nie operował mnie - może i dobrze, a opiekował się pacjentami na podległej mu sali w szpitalu sądeckim w tym właśnie mną. Jako lekarz - niekompetentny, ponieważ informowany wielokrotnie o uczuleniu na leki i składniki, przy wyjściu ze szpitala przepisał lek przeciwbólowy zawierający składnik uczulający, który mógł spowodować u mnie jeszcze większe rozrzedzenie krwi i krwotok. Kiedy skontaktowałam się z nim telefonicznie poinformował, aby z operowaną nogą dostać się jakoś do szpitala i oddać mu lek, aby mógł wypisać receptę na inny. Natomiast podejście lekarza do pacjenta dobre, aczkolwiek powierzchowne.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Nowy Sącz"?

Andrzej Krzak

ul.Młyńska 9

gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2
Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Śniadeckich 15
MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
33-380 Krynica-Zdrój

lek. med.
Piotr Budzyński

Lekarz rehabilitacji medycznej
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" w Radziszowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Podlesie 173
32-052 Radziszów