dr Bartłomiej Szynglarewicz

Onkolog

Znakomity lekarz, który cechuje się profesjonalizmem. Doskonale wszystko tłumaczy i objaśnia, godny zaufania i polecenia. Nie pozostawia pacjenta samemu sobie. Podczas każdej z wizyt panuje przyjazna atmosfera, potrafi uspokoić zdenerwowanego pacjenta.

Moim zdaniem wzór lekarza, pierwszy raz w życiu spotkałem się w naszej służbie zdrowia z takim połączeniem profesjonalizmu, kultury osobistej i życzliwości w stosunku do pacjenta.

oby nigdy nikt nie potrzebowal pomocy onkologa,ale gdyby sie tak zdarzylo,to dr szynglarewicz jest najwyzszej klasy soecjalista.ma ogromna wiedze i ludzki podejscie do pacjenta.jest konkretny,fachowy.dr uratowal mi zycie i jest dla mnie wielkim autorytetem medycznym i bardzo wielkim lekarzem.jeszcze jedna istotna rzecz-nie bierze w kieszen.to doktor judym i madry fachowiec.zycze mu duzo zdrowia i szczescia w zyciu.

Dr Bartłomiej Szynglarewicz to wspaniały lekarz , pełen ciepła przejmujący się losem pacjenta. Posiada niesamowita wiedzę. Potrafi trafnie postawić diagnozę i podjąć konkretne i szybkie działanie przy czym jest zaangażowany w cały proces leczenia. To lekarz naprawdę godny polecenia. Przesympatyczny, miły, ludzki i godny zaufania. Swoim podejściem do pacjenta kompetencją i profesjonalizmem oczarował mnie od pierwszego wejrzenia.

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Pacjentami doktora byli członkowie mojej rodziny i znajomi. Polecam doktora każdemu.

Kompetentny, wyrozumiały, dbający o dobro pacjenta,bardzo miły w kontakcie z pacjentem Godny polecenia lekarz z powołania

Super lekarz !!!!!!!!! Świetny specjalista, zna sie na tym co robi wiecej takich lekarzy

pełen ciepła człowiek ,przejmujący się losem pacjentów, trafnie stawia diagnozy,godny zaufania lekarz polecam wszystkim....

Świetny specjalista i dodatkowo ciepły oraz rewelacyjny człowiek. Polecam każdemu!!!

Wspaniały lekarz!Wprowadza miłą atmosferę i budzi zaufanie.Godny polecenia.

Wspaniały lekarz!Wprowadza miłą atmosferę i budzi zaufanie.Godny polecenia.